Wpis z mikrobloga

No witam witam fanoni. Przedstawiam opis pism przedstawionych na filmie. Major jest w tej sprawie uczestnikiem postępowania (stroną w postępowaniu administracyjnym dotyczącym leczenia odwykowego), więc to pismo musiał dostać osobiście (nie znalazł go np. w szufladzie konona). Obstawiam, że wszystkie pozostałe pisma przedstawione na filmie są po prostu załącznikami do tego pierwszego pisma, i że załączono je w tym celu, aby pomóc MOPR-owi przeprowadzić wywiad środowiskowy (a przy okazji dostał je Major jako uczestnik postępowania).

Więcej w komentarzach.

#kononowicz #major
mudkipz - No witam witam fanoni. Przedstawiam opis pism przedstawionych na filmie. Ma...
  • 15
Treść pierwszego pisma widoczna na filmie: "Białystok, 08 września 2017 r. [...] Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Białymstoku zwraca się [do MOPR-u] z uprzejmą prośbą o przeprowadzenie wywiadu środowiskowego u Wojciecha Suchodolskiego.
Wobec wymagań Sądu Rejonowego w Białymstoku dotyczących sposobu prowadzenia spraw o zobowiązanie do leczenia odwykowego MKRPA powinna przekazywać akta sprawy z aktualnym dokładnym wywiadem środowiskowym. Wywiad jest niezbędny do ustalenia czy uczestnik postępowania nadal nadużywa alkoholu i w związku
mudkipz - Treść pierwszego pisma widoczna na filmie: "Białystok, 08 września 2017 r. ...

źródło: comment_fUbbQCr92uKUMTeOBsO7hPhjViLQ8PvK.jpg

Pobierz
Major pokazuje też pismo z 7 lipca 2017 r. ("Wniosek Bardzo Pilny") Kononowicza (Biura Interwencji Obywatelskich xD) adresowane do Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Białymstoku, w którym pada wzmianka m.in. o "rozpuszczalniku NITRO". Pismo na końcu ma urzędową pieczątkę "za zgodność z oryginałem", więc to pewnie jest załącznik do ww. pisma MKRPA.
mudkipz - Major pokazuje też pismo z 7 lipca 2017 r. ("Wniosek Bardzo Pilny") Kononow...

źródło: comment_25tUvg2OgE5UN6tXL1UpQXmgKJHj5ln7.jpg

Pobierz
Następnie widać pismo z III komisariatu adresowane do MKRPA (niestety nie można odczytać daty pisma, ale zapewne jest to dzień pomiędzy 7 lipca 2017 r. a 8 września 2017 r.). Fragment pisma:
"w odpowiedzi na Wasze pismo z dnia 07.07.2017 r. [...] Wojciech Suchodolski zam. Białystok ul. Szkolna 17 nie pozostaje [...] dzielnicowego jako osoba nadużywająca alkoholu. Jednocześnie informuję, że Pan Krzysztof Kononowicz (właściciel posesji przy ul. Szkolnej 17) wielokrotnie zgłaszał, że
mudkipz - Następnie widać pismo z III komisariatu adresowane do MKRPA (niestety nie m...

źródło: comment_LDMqSOLq79f9wXiXrWKvgdzegwc9sCnt.jpg

Pobierz
@mudkipz: Tytaniczna praca, heroiczny wysiłek. Dziękuję, że to przygotowałeś, sprawa się rozjaśnia. Widać ewidentnie, że machina ruszyła, choć jeśli Kajor nie przebywał w Izbie Wytrzeźwień, wywiad środowiskowy nie wykaże dużych uchybień w jego zachowaniu (choć ja tam nie wiem jak się zachowuję Major pod nieobecność kamery, nie wiem czy chleję, czy ćpa, czy się awanturę). Mam tylko nadzieję, że rozejdzie się to po kościach i Major pójdzie na rozmowę i zostanie
@mudkipz: Nie mogę edytować a źle napisałem ostatnie zdanie. Miało być:
PS Byłem pewien, że te siedem donosów o których Wojtek mówił na filmie to faktycznie jedynie donosy a nie interwencje Policji. Swoją drogą ciekaw jestem jak Policja zweryfikowała informację czy Wojtek faktycznie wącha rozpuszczalniki/kleje czy to tylko bzdurna informacja podana przez Konona by... co tu dużo mówić - zaszkodzić Majorowi. Nie pojmuję jednego - trzyma go pod swoim dachem, razem