Wpis z mikrobloga

@pawel_tarnobrzeg: socjalizm jest dla mnie nie do zaakceptowania. Dzierżyński był w PPS? Nie kojarzę, więc sprawdziłem w wikipedii - nie był. Sprawdziłem w google jaki nosił strój, nie wyróżniał się wcale.
  • Odpowiedz
@NapalInTheMorning:

Paradoksalnie, wśród środowisk autorytarno-homofobicznych


ZSRR czy III Rzesza to dobre przyklady.
Aczkolwiek to ze wsrod nacjonalistow zdarzaja sie homoseksualisci, to zaden dowod nana hipokryzje grupy, bo. To wciaz jednostki, dlatego takie memy sa glupkowate I malo rigczowe. Bo korzystaja z pewnego stereotypu, tak jak memy o uhodzcach-gwalcicielach itp
  • Odpowiedz
@kontroll: Nieważne ile. Ty piszesz już któryś raz zacytuje

nie mając ani jednej kobiety w swoim gronie. ;)...

Tak samo pisałeś że Kaczyński nie obracał się w towarzystwie kobiet co jest nieprawdą
  • Odpowiedz
@ediz4: Ważne ile, bo chcę byś bronił tezy że nie są totalnym marginesem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zadam inne pytanie. Jakie są proporcje kobiet do mężczyzn w środowiskach narodowych?

Kaczyński nie obracał się w towarzystwie kobiet co jest nieprawdą


Podałeś mi link w którym jak byk pisze :

Owszem, były, ale ich wierne trwanie u boku Kaczyńskiego nie było podyktowane uczuciem, jakim darzy mężczyznę zakochana kobieta. Były
  • Odpowiedz
@ediz4:

Twoją tezą było że ich nie ma co obaliłem w minutę


Ale na pytanie ile ich naprawdę jest i ile ich jest w stosunku do mężczyzn już nie potrafisz odpwiedzieć, bo się wyda że są takim mikroskopijnym gronem w skali Ruchu, że naprawdę ich nie ma. :)
  • Odpowiedz
@macabrankov: Ale jakie insynuacje? Przecież powszechny homoseksualizm w szeregach ONR to tajemnica poliszynela znana nie od dziś. Jakby narodowcy nie walili się w dupska to przecież nikt by im tego nie zarzucał. To nie jest żaden argument, no bo na co? Oczywiście bez obrazy dla nikogo - nie wiem dlaczego założyłeś, że zwracanie uwagi na ten fakt to jakaś obraza.
  • Odpowiedz
Bawi mnie, gdy neuropa albo ogólnie ludzie w Polsce, gdy kogoś nie lubią (np. Kaczyńskiego) to insynuują, że jest gejem. Tak samo z prawakami - że są utajonymi gejami.


@macabrankov: Robi się to, bo to ich #!$%@?. Tak jakby ONR nienawidziło jedzenia makaronu, to robiłoby się żarty z tego, że jedzą makaron, mimo, że jedzenie makaronu to nic złego.

Rozumiesz?
  • Odpowiedz