Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, skoro idzie zima to podzielę się z wami moim protipem odnośnie dosyć częstego problemu podczas spania, mianowicie chodzi o to aby było ciepło. Jeżeli ktoś będzie chciał się dowiedzieć skąd mam takie informacje to może opiszę to przy okazji gdyż teraz zajęłoby to za dużo miejsca i nawet mi nie chciałoby się tego czytać w celu wyłapania błędów ( ͡º ͜ʖ͡º)
Do meritum, jeżeli marzniesz podczas snu, jeżeli nie wiesz że marzniesz a marzniesz i jeżeli nie marzniesz to i tak możesz poprawić swoje warunki. Ja tak zrobiłem, przy pierwszym położeniu się spać już po 5 minutach odczułem efekty mojej pracy, długiej drogi eksperymentów, w momencie gdy odtajały mi palce u stóp, serce zaczęło mocniej pracować, mocniej pompować, w całym ciele poczułem płynącą krew, ciepło i uczucie ekstazy narkotycznej, wiedziałem że zrobiłem to dobrze. A ja zwyczajnie ułożyłem sobie karimaty na łóżku, położyłem sobie na nie kołdrę, na kołdrze ja i pod kolejną kołdrą, uwzględniłem jeszcze kwestie przewiewem powietrza wokół łóżka ale to dla wtajemniczonych i od tamtego dnia inaczej nie śpię, no chyba że z kobietą, drugim grzejniczkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale to wykop więc protip przyda się wielu, ja dopiero po zrobieniu tego uświadomiłem sobie, że mój organizm nie jest w stanie odpowiednio nagrzać łóżka i te ciepło ucieka przez co przez całą noc śpię w nieodpowiedniej temperaturze, organizm się męczy bo próbuje nagrzać się do snu i ogólnie przeziębienia etc. Więc jeżeli źle śpisz, jest Ci zimno w nocy, lub po prostu aby sprawdzić czy może być lepiej kup sobie karimatę, taką jaką się bierze pod namiot, odizoluj się od ziemi i delektuj snem.

#protip #spanie #cieplutko #sposobynaproblem #wykop #niewiemjakotagowac #goodfeels
  • 2
@Package łatwiej kupić mate lub dwie, raz kładziesz I spokój a termoforbtrzeba obsługiwać.. ale w sumie jak sklep z termoforem bliżej to kupić łatwiej ( ͡º ͜ʖ͡º)