Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, co robic.
Ja 25 lvl, chłopak 29 lvl. Jestesmy juz ze sobą troche, mieszkamy nawet razem. Problem w tym, ze odkąd zamieszkaliśmy ze sobą, nasze zycie erotyczne umarło. Jestesmy młodzi, a kochamy sie raz na miesiąc, czasami rzadziej. Jest to dla mnie strasznie trudne- wczesniej miałam faceta z ktorym wariowaliśmy jak króliki, co sie szaleju nażarły, praktycznie nie wychodziliśmy z sypialni. A jak wychodziliśmy, to tylko po to, żeby bzykać się w innym miejscu ( ) przepaść jest ogromna. Kocham obecnego chłopaka nad życie i rozmawialiśmy o tym niejednokrotnie. Za dzieciaka miał stulejkę, więc miewa czasami problemy. Poza tym mówi, ze po prostu nie ma ochoty, ze jest zmęczony, ze boli go glowa ect. Wiem, ze sprawa jest ultradelikatna- naleganiem ba seks uzyskam odwrotny efekt, wiec staram się nie naciskać. Próbowałam delikatnie zasugerować wizytę u lekarza, faktycznie przejął się, powiedział że pójdzie ect, po czym obróciliśmy to w żart. Coraz częściej zaczynam myśleć, ze to może moja wina, może powinnam jeszcze bardziej o siebie zadbać, może wtedy go jakos "skuszę"

Co robić? Bolec na boku odpada, kocham go, wiec rozstanie też nie. Musze zaakceptować to i zyc, a poprostu kupic sobie dobry wibrator, czy widzicie jakies wyjście?
#kiciochpyta #pytanie #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: NowyJa
  • 41
@AnonimoweMirkoWyznania jesteście całkowicie niedopasowani seksualnie... Miałem trochę podobną sytuację - laska, z którą byłem, mogła się kochać ze mną w jednej ustalonej pozycji, bo inne jej nie pasowały. W końcu z nią zerwałem.
I nie myśl, że to Twoja wina. To błędne koło.
Co robić w takiej sytuacji? Zagadaj z nim. Spytaj się jak często potrzebuje, jakie ma fantazje itp. Jeśli odpowie Ci zdawkowo, no to sorry, to będzie katorga a nie
@AnonimoweMirkoWyznania: Niech twój chłopak sprobuje łyknąć „camagra”, ja nie mam problemów z tymi rzeczam, ale lubię uprawiać sex po XTC co trochę zaburza pracę sprzętu, ale po łyknięciu camagry (godzinę trzeba odczekać) wszystko działa jak trzeba + 110% lepiej ;))

PS. Camagra działa tylko i wyłącznie wtedy kiedy coś go naprawdę podnieca.