Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki w tym pięknym słonecznym dniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Naszło mnie na zmianę i rozwój swojego życia, w końcu, mam nadzieję, że to ostatnie podejście. Poszukuję ciekawych kanałów na youtube związanych z #psychologia #rozwojosobisty i #motywacja - czegoś zdrowego, nie coachingowej papki tylko serio, czegoś co fajnie działa i miło posłuchać. Odwdzięczę się oczywiście plusikami ;)
  • 4
@nieinwazyjny_kubek: Powodzenia w zmianie, ja kilka miesięcy temu zacząłem to samo i założyłem bloga, aby mieć motywację do działania ( www.marnujeczas.pl ) ale żadnych rzeczy o rozwoju nie oglądałem i nie czytałem, po prostu zacząłem działać, bo zamiast oglądać ileś czasu coś o motywacji itp mogłem po prostu ten czas wykorzystać na działanie. Niedawno odpaliłem kilku od rozwoju osobistego to się zalamałem i nigdy więcej :D Trzymaj się i rób swoje!
@spokoczajnik: fajne to to (ʘʘ)
@Raziel92: poczytam na pewno z chęcią, może i ja coś takiego założę z tym, że na mirko. Czas najwyższy odpalić życie na wyższych obrotach ;)
@laquilat: to wolnym czasem, bo widzę, że gość na prawdę ma wiedzę i umysł. Ale dziękuję :)

Dla reszty mogę podpowiedzieć też ciekawy kanał, który do tej pory w miarę śledzę na bieżąco - rozwojowiec.