Wpis z mikrobloga

decathlony otwarte.


@liga: Jeśli są otwarte, to oznacza, że pracodawcy dzięki takim egoistycznym klientom jak opka obchodzą KP bądź cieszą się z tego, że dają śmieciowe umowy zlecenie i mogą zmusić pracownika do przyjścia. Świetna sprawa. Ważne, że piłeczka kupiona.
@Shanny złapałaś zarzutkę ( ͡ ͜ʖ ͡) gardzę takimi co w takie święto muszą jechać do decathlonu na zakupy. Bo nie było czasu wcześniej jechać.... a farbę na remont Grażyna kupimy w Boże Narodzenie bo mam wtedy wolne od roboty.
@Shanny: kochana, ja zadałam tylko pytanie, a Ty od razu mnie zaatakowałaś nie wiedząc po co i dlaczego pytam. nie Ciebie nazwałam ściekiem, a Twój bezsensowny, pełen frustracji atak.
@antipathia: Święto państwowe, wszystko pozamykane, nawet poczty i przychodnie zamknięte, ludzie mają wolne, ale i tak jakaś księżna musi zapytać, czy może zrobić zakupki w sklepie ze sprzętem sportowym. Życzę Ci serdecznie pracy we wszystkie święta.


Co jest takiego złego w pracy w święta w markecie? W czym pracownik sklepu jest inny od pracownika restauracji, kina, stacji benzynowej czy zwykłej produkcji? Zwykle pytanie OP zadała. Dziwi trochę ta agresja w poście.