Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem z dziewczyną od 3 lat, pierwsze 2 lata leczyła się na depresję, miała próby samobójcze. Powodem jej stanu był jej były chłopak, który ją zniszczył psychicznie. Ten okres wymagał ode mnie bardzo dużo siły i cierpliwości, miałem momenty kiedy chciałem się poddać, pomyśleć o sobie, jednak bałem się co wtedy z nią się stanie, znajomi też dawali mi do zrozumienia, że nie powinienem jej zostawiać w takim momencie. Ale przetrwaliśmy.

Teraz rolę się odwróciły. W ciągu kilku miesięcy pochowałem ojca, u mojej mamy zdiagnozowano raka, a kilka dni temu uśpiliśmy naszego psa.
Jest mi bardzo ciężko, wpływa to na moje życie mocno. Niestety od partnerki nie mam żadnego wsparcia. Dowiaduję się że jako mężczyzna nie wypada mi płakać, a na chęć spędzania czasu z mamą zostałem nazwany maminsynkiem.

Jest mi źle w tym związku, jednak kondycja psychiczna nie pozwala na duże zmiany w moim życiu, jak zerwanie, wyprowadzka. Nie wiem jak poprosić dziewczynę o wsparcie lub chociaż nie komentowanie mojego stanu, boję się zostać sam, a czuję że ona może podjąć tę decyzję za mnie.

Nie wiem co robić.

#zwiazki #depresja



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 57
@mirko_anonim: lubsz dramę, dwa lata skakałeś wokół laski i jej dramy, a teraz nagle zdziwiony że ona nie skacze wokół twojej dramy?
nie taka była umowa, to ty masz skakać wokół niej

najpierw zorientuj się jakie masz wzorce i schematy bo lubisz się wkręcać widocznie w jakieś toksyczne klimaty, depresje, "ja tu ciężko pomagam a ona niewdzięczna" - może terapia czy coś

a laska do odstrzału
Jak lubisz być ruchany w dupę to może powiedz jej żeby dała ci chociaż buzi czy coś bo to tak głupio bez buzi dawać się pakować od tylca aż po kule. A tak bardziej serio ty to chyba lubisz. Urealnij się chłopie bo masz ciężka toksynę na pokładzie która będzie ssać ssać ssać i brać i #!$%@? dawać w zamian, sam skończysz z rogami, depresja, i chęcią popełnienia magika. Także chłopie ogarnij
@mirko_anonim ten czas co jej pomagałeś jej w depresji bardziej byłeś jej rodzicem lub terapeutą i ona teraz nie czuje po co ma Ci pomagać bo z jej perspektywy zawsze to Ty byłeś jej oparciem. Niestety ale relacja która zaczyna się i rozwija gdy jedna osoba jest ważniejsza nigdy nie kończy się dobrze. Relacje powinny być w miarę symetryczne na początku by w razie problemów którejś ze stron była chęć wyciągnięcia osoby
Niestety od partnerki nie mam żadnego wsparcia. Dowiaduję się że jako mężczyzna nie wypada mi płakać, a na chęć spędzania czasu z mamą zostałem nazwany maminsynkiem.


@mirko_anonim: xddd jeszcze sie dziwisz jakie sa baby xd
@mirko_anonim: #!$%@?ć takie baby. Moja ma miała problemy z niską samooceną, ja próbowałem coś z tym działać, ale poszła do psychoterapeuty, po jakimś czasie zaczęła uważać, że ona jest najważniejsza, najlepsza, na nią trzeba sobie zasłużyć, itp. Ostatecznie uznała, że zasługuje na kogoś lepszego ode mnie i się rozstaliśmy. Od paru lat jest sama i dalej szuka szczęścia na tinderze, ja mam udany związek i #!$%@? jej w dupę.
@mirko_anonim: Ma racje z tym ze facet powinien byc silny, dlatego powinienes kopnac ja w dupe kiedy byl na to czas a nie leczyc ja z depresj, od tego jest psycholog.

Przeraza mnie co faceci sa w stanie robic byle zarucha. Na tym swiecie jest miliardy cip, jak Cie swedzi idz na #!$%@?.
@mirko_anonim: zostawić ją i na drugi raz nie pakować się w relacje z takimi osobami

rozumiem że przez te 3 lata była wzorową partnerką a teraz nagle jak tobie ciężko to wyszło szydło z worka? wątpię

takie bawienie się w zbawiciela wszystkich zawsze sie źle kończy, najpierw stawiasz na pierwszym miejscu siebie a potem innych

jeśli ktoś nie potrafi zadbać o siebie to zawsze będzie słabym partnerem
via mirko.proBOT
  • 14
Anonim (nie OP): Typowa baba,facet okaże odrobine słabości? Zdeptać śmiecia. Nie ważne ile dla niej zrobiłeś i jak bardzo wspierałeś. Zostaw ją,w jej oczach nie jesteś już mężczyzną i prawdopodobnie już rucha się z innym albo szuka kandydata.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
@mirko_anonim: skoro nie jesteś w stanie do rozstania to nie bardzo masz możliwość nawigacji, siedź w tym i poczekaj aż ci się polepszy na tyle,że będziesz miał siłę odejść. Gadać to można jak masz jakieś karty do negocjacji, a ostateczna karta, to: albo mnie wspierasz albo się rozstajemy, tylko,że ty tej karty nie masz, bo ta karta jest u niej w kieszeni, to tobie zależy na związku z tego co piszesz,