Wpis z mikrobloga

@sweeting: raczej nie fake ale ja wierze ze zrobią to dobrze natomiast gra jest w strategi firmy do 2021 roku. So 2020 to jescze nei tragedia. Wiesiek nadal sie sprzedaje jesli wyaje sie taki dobry tytuł to mozna na nim zarabiać długo. Gwint jest wogole nei promowany dopiero od 2018 roku ruszą. Powinni jednak troche posprzątać być moze.
@d1ck: duży % w plecy? Ja doszedłem do wniosku, że przeczekam. Na szczęście inwestuję kasą, która nie jest mi potrzebna na już i normalnie leżałaby na koncie i się kurzyła
@d1ck: życie :/

ja miałem momenty, w których też dość mocno się zastanawiałem, czy nie zrobić stop-loss.

Nie wiem co jest gorsze - nerwówka z tytułu spadków, czy z tytułu wzrostów (kiedy sprzedać, żeby wyjść jak najlepiej i nie żałować ew. kolejnych zysków)
  • 0
@Saper86: ja sprzedalem akcje cdp i poszedlem w bitcoina, gdy ten stal po 24k(okolice 23.11.2017). Z perspektywy czasu nie zaluje, bo wyszedlem na plus. Gorzej by bylo gdybym z jednego dolka wpadl w drugi(mowie o aktualnym trendzie spadkowym BTC). Reasumując gdybym mial do tej pory akcje CDP bylbym na +/- 0.
@d1ck: ja o BTC myślałem w kwietniu zeszłego roku, ale się nie zdecydowałem. Z perspektywy czasu mam mieszane uczucia czy zrobiłem zle, czy dobrze. Pewnie jak ten kretyn nadal bym trzymał porfel :p