Wpis z mikrobloga

W Warszawie fake newsy leżą na ulicy. Dosłownie.

Ten co się spalił, nie był zwykłym szarym człowiekiem, był człowiekiem chorym i to bardzo, ale ratusz nie mógł sobie odpuścić takiego zagrania.

Już zapowiedziano, że będą tam się odbywały miesięcznice opozycji. Już dziś widziałem jednego z tych sekciarzy, oznaczył się plakietką. Paranoja. XDDDDDD

#bekazpodludzi #rakcontent #warszawa #bekazlewactwa #polityka
Pobierz L.....i - W Warszawie fake newsy leżą na ulicy. Dosłownie.

Ten co się spalił, nie ...
źródło: comment_v3HrgzakH6eMliv8lsiYr8XkIIORuU5e.jpg
  • 22
en zwykły szary człowiek to jest cytat, sam siebie tak nazwał.


@spammaster: Ja wiem, że jest to cytat, ale wciąż nie pochwalam takich rzeczy, bo to tylko utwierdza innych chorych ludzi, że ten facet postąpił słusznie i osiągnął swój cel.

Trzeba jasno powiedzieć, że on był chory umysłowo, żeby innym chorym ludziom przez myśl nie przeszło powtarzanie czegoś takiego.

Upamiętnić można go było inaczej niż lejąc wodę na młyn różnych sekciarzy,
@Lawrence_z_Arabii ty widzisz w tym akt choroby, inni desperacji, a jeszcze inni tragedię (którą zawsze jest każda śmierć) a tablica jest upamietnieniem tej śmierci, co w naszej tradycji jest raczej popularne i zwyczajowe. Inna kwestia jak to miejsce będzie wykorzystane przez różne ruchy społeczne
ty widzisz w tym akt choroby, inni desperacji, a jeszcze inni tragedię (którą zawsze jest każda śmierć)


@spammaster: jedni widzą w działaniu 2+2 wynik wynoszący 10, drudzy 154, ja widzę 4 i nie, nie wszyscy mamy rację.

a tablica jest upamietnieniem tej śmierci,


Tablica jest aktem propagandy. Gdyby była upamiętnieniem śmierci, to napisano by na niej zwykły nekrolog, czyli " dnia XX. Xx. Xxx zmarł Pan XXXX, który dnia XX xx
@Lawrence_z_Arabii
Ale w takim razie wg ciebie gdyby napisali na tablicy o samospaleniu to w przyszłości mogłoby zainspirować kolejnych, więc nie napisali czyli ok, czy jednak powinni?

"nie pochwalam takich rzeczy, bo to tylko utwierdza innych chorych ludzi, że ten facet postąpił słusznie i osiągnął swój cel"