Wpis z mikrobloga

Mini Konkurs i głupia zabawa
TL;DR


W sumie to dawno nic nie pisałem o gierce, tak więc chyba nadszedł ten czas, aby coś napisać. Na początek #glupiewykopowezabawy najbardziej plusowany komentarz, zostanie dodany jako test w grze (do postaci na kosmicznym turnieju), oczywiście tekst nie może łamać prawa i takie tam pierdoły. Byłoby miło, jak by tez pasował do kosmicznej strzelanki (kosmiczny turniej), opcjonalnie dodam ten tekst jako zadanie poboczne. Dodatkowo będzie można nadać własną nazwę postaci (opcjonalnie).
Jest też jeszcze jedna #glupiewykopowezabawy jedna z osób plusujących ten wpis, ma szanse zostać postacią w mojej grze (poboczna), opcjonalnie nadać własny tekst do postaci (kosmiczny turniej, albo zadanie poboczne). Z takich ciekawostek, to w grze występuje Rogali Von Michaił Białkow (wielki władca rogali) :-} Jeszcze dodam jedną ciekawostkę, w grze (jeden poziom) są astronauci. Za produkcję większości efektów/Muzyki odpowiada Mirek @zarsthor Jestem temu Panu niezmiernie wdzięczny (Pragnę tutaj jeszcze nadmienić, iż Pan Zarsthor wykonał dźwięki/muzykę pro bono, za darmo). Pan Zarsthor prowadzi też własny kanał na Youtube Warto Wejść i sprawdzić.

Informację o gierce:
Będzie to kosmiczny space shooter, niszczymy asteroidy, pokonujemy różnych przeciwników, kupujemy nowe ulepszenia, zmieniamy statki, poznajemy fabułę gry (nasz bohater zmienia całe swoje życie postanawia wyruszyć w kosmiczną podróż, cóż skłoniło naszego bohatera do takiej decyzji?). 'Świat' gry jest otwarty, są główne i poboczne zadania. Żeby jeszcze nie było nudno, to są różne poziomy (obrona czegoś tam, zbieranie, strzelanie do asteroid, lecz unikanie strzelania do osób uciekających), asteroidy, które rozlatują się na części, zniszczenie wielkiej asteroidy, nim wyjdzie po za mapę, strzelanie do statku z tarczą, minowy statek i wiele innych rzeczy. Gry wyjdzie na Android/WebGL (IOS jest za drogi dla mnie). Mam 19 lat, będzie to moja czwarta gierka.
Tutaj są różne gify/obrazy z gierki, pierwszy gif to początek tworzenia gierki GIFY

Zapraszam do obserwowania tagu #donislawdev co jakiś czas, będą ukazywać się pod nim kolejne podsumowania gier + kolejne projekty, oraz do:
Lista <--- Zapraszam (Wołanie do statystyk z moich gierek, premier moich gier, beta/alpha testy, bez spamu, jest to lista wołania, wystarczy się zapisać).

Facebook
Twitter

Zapraszam też do sprawdzenia moich innych gier:
Moje Inne Gry

#glupiewykopowezabawy #wykop #gamedev
DonislawDev - Mini Konkurs i głupia zabawa
TL;DR 
SPOILER
W sumie to dawno nic nie...

źródło: comment_N9q4J0vpsyH4ZjSPrbzbyGMrThzPZxPl.jpg

Pobierz
  • 6
@KARMAspotka:
Mam nadzieje, że gra wyjdzie jeszcze przed końcem tego roku (grudzień), 'wolne' tempo rozwoju gry, jest spowodowane brakiem czasu, nigdy nie robiłem kosmicznego shootera, więc jest to też dla mnie nowe doświadczenie, na pewno chcę mieć 100% pewność, iż gra jest grywalna, planuje beta testy. Na 100% będą testy w grudniu, zależnie od ilości poprawek, gra wyjdzie później, lub szybciej.
Pozdrawiam Pana i życzę miłego dnia.
@Awerege
Wygrał Pan, jeśli Pan chcę, to może mi Pan śmiało wysyłać (na PW), nazwę postaci + tekst postaci. Gratuluje.
Pozdrawiam Pana i życzę miłego dnia.

@GBogusz:
Wygrał Pan, jeśli Pan chcę, to może mi Pan śmiało wysyłać (na PW), nazwę postaci + tekst postaci. Gratuluje.
Pozdrawiam Pana i życzę miłego dnia.

@Skipi1111:
Będzie ten tekst w następnej gierce, robię teraz (tego space shootera + Mirko Clickera).
Pozdrawiam Pana i