Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak pierwszy raz widziałem na ulicy nowego Forda Focusa. Byłem wtedy małym dzieciakiem, ale nie zapomnę tego wrażenia. To było coś z zupełnie innej bajki. Zwracał na siebie uwagę. Wtedy na ulicach było jeszcze pełno Maluchów, Polonezów i Dużych Fiatów. To była końcówka lat 90-tych. No a dzisiaj? Na nikim nie robi wrażenia. Ruda wpieprza zazwyczaj karoserie. Jest zwykłym dupowozem do jazdy na co dzień za małe pieniądze.
#przemyslenia #przemysleniazdupy #samochody #motoryzacja #fordfocus #ford #90s
  • 12
@decorum: jeździłem takimi firmowymi, to benzyna to była tragedia, nawet nie udawał, że przyspiesza, wybite zawieszenie i latał jak żyd po pustym sklepie na autotradzie + obgryziona kierownica błee... za to 1.4 HDI... to coś pięknego: odejście jak w wyścigówce, lepsze fotele, jak się nie pałowało to nawet mało pił... raz z kumplem jechałem i paliwo się skończyło, to się po 5 zł zrzuciliśmy na pierwszej stacji, zeby potem dojechać do
o to to.
Mk1 to było ogromne WOW.
Mk2 było spoko, wyróżniało się ale było już o wiele bardziej stonowane
Mk3 całkiem nudne auto. Poza tylnymi lampami niczym szczególnym się nie wyróżnia.
Mk4 ... wygląda jak BMW albo jakiś Hyundai xD Trochę też w Audi wpada... Ogólnie brzydki nie jest, nawet jest bardzo ładny ale nie ma już tego wow. Dzisiaj takie wow potrafi chyba tylko Mazda czy Alfa Romeo wywołać :)
Pobierz M.....9 - o to to. 
Mk1 to było ogromne WOW. 
Mk2 było spoko, wyróżniało się ale by...
źródło: comment_GOFHqUMslrp4wcKQHu4XKtALcF6VeF5C.jpg