Wpis z mikrobloga

Żyj jak @ChadWawa:
1. Ruchaj divy
2. Chwal sie tym na wykopie
3. Uważaj siebie za najwiekszego wygrywa świata
4. Pisz kilka razy w jedym poście, że KAZDY MA INNE UPODOBANIA, jednoczesnie wspominając co chwile, że każdy różowy w związku jest 3/10 i nie potrafi się ruchać, a dziwki to 9/10 MISTRZYNIE SEKSU.
5. Wyśmiej jeszcze kilka razy wierność i miłość, bo jakieś dupy dały ci kosza.
6. Napisz jeszcze raz, że dziwki są 9/10, a różowe wykopków 3/10 I SŁABO SIĘ RUCHAJĄ.
7. Idź do bankomatu po 3stówy, bo jaja puchną.
8. Powtórz.

#divyzwykopem
#stulejacontent
#tfwnogfcontent
#tinder
#zwiazki
  • 43
@Plakat_z_popkornowym_koniem: no to mi napisz mistrzu gdzie napisałem, że KAŻDY różowy jest 3/10. Napisałem tylko o jednym konkretnym przypadku, jednego wykopowego alfa-male. Kosza nie dostałem, wręcz przeciwnie. Sam miałem jakieś akcje z loszkami, które były zajęte i wiem jak to wygląda także ten XD. Kocham ten wasz stereotyp. Nie rucha za DARMO-> idzie do divy. Nikomu nie przyjdzie do łba, że po prostu komuś się NIE CHCE bawić w jakieś podchody
Niewiem jak można porównywać seks z dziwka i z ukochaną. To jak kanapka z pasztetem i kremówka. Obca osoba, 5 w kolejce i jeszcze na czas.. No chyba ze ja mialem takiego farta ze trafiłem na świetną partnerkę do rżnięcia. Bez tego pewnie byśmy tyle czasu nie wytrzymali ze sobą xD