Wpis z mikrobloga

@Hannahalla: No bym się z wędliny i przetworów nie ucieszył, mięsa nie jem, a z tych drugich to najwyżej domowe soki pijam, ewentualnie jakieś wiśnie mogę użyć do drożdżówek czy czego.
  • Odpowiedz
@Hannahalla: Kuuurła ale bym dostał tako pietruche żelatyne i drożdże nie piwowarskie do zrobienia cydru, wtedy bym to opublikował i atencja by skoczyła, wystarczyłoby na cały rok wykopowych zmagań ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Episkey
wyobrażam sobie mój związek z Hannahalą, ja bym wracal z tyrki #!$%@?łbym się przed kompałką, w tym momencie wjeżdża obiad na stół taki 10/10 z własnego wyrobu kompocikiem, kubek własnoręcznie wytoczony na kole gliniarskim i pomalowany, w nim własnej roboty kompot ze śliwek wedle prastarej receptury babci hannahali, która robiła go jak jej dziadek wracał z polowania na niedźwiedzie w puszczy kampinoskiej jako ułan na koniu z szablą. Wtedy ja zaczynam
  • Odpowiedz
@Hannahalla: a #!$%@? głupoty, regulamin mówi chyba o 30zł, 95% paczek będzie tej wartości. To ja tu k#rwa koduje, hasłuje, robię zagadki, odbiorca raczej będzie zadowolony jak rok temu inna osoba, jednak to wykopki mnie zmieszają z błotem :D. Jakbym miał słuchać tej części wykopu która jest prywatnie przegrywami ale w necie mają 15k, dom i auto z salonu to musiałbym się przeprowadzić do piwnicy. Wyślij mi jakiś przetwór i nie
  • Odpowiedz
  • 1
@Hannahalla ja w zeszloroczny prezent wlozylam sporo pracy, miłości, zarwalam pare nocek żeby szybko skończyć, a szylam to wlasnorecznie

Obdarowany długo nie odpowiadal na pytania czy dostal, zdjecia weryfikacyjnego po akcji nie wrzucil. Było mi dość przykro, więc też nie biorę w tym roku udziału.
  • Odpowiedz
@pawelwykop: Nie zrozumiałeś. Wiem że regulamin mówi 30 zł ale jak to z ludźmi - „PANIE TYŚ MI GUNWO WYSŁAŁ TO 30 ZŁ NIE KOSZTOWAŁO A JA WYDAŁEM 45 zł”

Chodzi o takie podejście ;)
  • Odpowiedz
  • 1
@pawelwykop już za późno, bo zgloszenia byly do niedzieli, ale może w przyszłym roku. Mam ciągle wrazenie ze sie wyglupilam i moze trzeba bylo kupic cos typowego i powtarzalnego, zamiast wyszywac obraz.
  • Odpowiedz