Wpis z mikrobloga

@Hannahalla: Ale czemu sie zalisz? I czemu tylko przetwory, sklepow nie masz w pobliżu? XD nie rozumiem skoro ktos na Ciebie by wydał kase to i Ty na kogoś powinnaś. Przetwory ok ale wyceniasz je na 50zł? Jako dodatek spoko. To nie jest edycja DIY zeby wszystko bylo wlasnorecznie robione bynajmniej nie kazdemu to moze sie spodobac
  • Odpowiedz
@Hannahalla: masz rację, patrząc na to #!$%@? w komentarzach ("kuhwa liczyłem na laptopa, a tu tylko czekolada i piwo, co za #!$%@? paczka") to szkoda nerwów. Sam chciałem wziąć w zabawie jakiś czas temu, ale przeczytałem te komentarze i sobie dałem spokój. Jeszcze najlepiej jak taki narzekacz podaje nick jakiejś osoby i jest festiwal narzekania na innego użytkownika.
  • Odpowiedz
A mnie wywalil z wykopoczty szanowny admin. Padl im system wysylania smsow werifikacyjnych wiec zapytalam czy wystarczy sama weryfikacja mailem. Bez tego symbolicznego smska. I zaczal sie jego boldupy. Ze jak nie stac mnie na 20 pensow za sms do Polski to bede zalowac 10 f na paczke do wykopka. On poswieca czas 1000 zlotych polskich wydal na te zabawe hurr durr.
W pozniejszych mailach od niego bylo jeszcze gorzej na koniec
  • Odpowiedz