Wpis z mikrobloga

@0macias0 @0macias0 muszę cię zmartwic. Niedawno byłem na weselu Niemiec się zenil z niemkom.Jak mówiłem że jestem z Polski to jedyne co słyszałem " że Polacy lubią wódkę i Kaczyński jest prezydentem.." Większość Niemców ma głęboko gdzieś co jest w Polsce dopóki gospodarka się u nich kręci a na autobahnie mogą 200 km/h #!$%@?

Co do kolesiostwa i Afer w Niemczech to chyba jaja sobie robisz jak myślisz że kraj taki czysty
- powrót do starych rozwiązań typu 8 klas podstawówki (pomimo, iż wielokrotnie udowodniono, że polscy gimnazjaliści osiągali świetne rezultaty w porównaniu do swoich europejskich rówieśników)

@pax_psychicae xD
Za czasów licbazy (6 lat temu, jedno z lepszych na ścianie wschodniej) miałem dyrektora szkoly -nauczyciela wosu. Co roku produkował 1-2 laureatów olimpiady wiedzy o prawie, UE, prawach człowieka, itp. Rok w rok! Ów człowiek opowiadał o wprowadzeniu modelu 6+3+3 we Włoszech. Efekt? Kilka mln
@0macias0 mi zwyczajnie brak ludzi inteligentnych u władzy. Rzygać się chce gdy słucha się Błaszczaka i całej tej prostackiej bandy, do Peło można się na różne sposoby #!$%@?ć, ale takiemu Sikorskiemu klasy politycznej odmówić nie można.

No ale jestem też zdania, że mamy to, na co zasługujemy, bo polskie społeczeństwo jest takie jak pan Stonóg powiedział ( ͡º ͜ʖ͡º)
@0macias0 Pani Kopacz zobowiazala sie przyjmowac imigrantow z krajow afrykanskich. Ci sie dzieje w krajach, ktore ich przyjely? Francja, Niemcy? Mowisz tolerancja? Czy moze bakteria poprawnosci politycznej? Za "peło" nie bylo afer? ( ͡º ͜ʖ͡º) Pogladaj sobie komisje ds. Amber gold. Poezja. Z drugiej strony ROZDAWANIE Z JEDNEJ A ZABIERANIEBZ DRUGIEJ STRONY, czyli to co mamy teraz tez mi sie nie podoba. Ale szanuje Twoj poglad bo
@0macias0: nic takiego nie napisałem, mówię tylko, że każdy kraj wykorzystuje swoja pozycje dla swoich korzyści. Nie ważne czy nas klepia po plecach i tak robia co chcą, dlatego próba działania w grupie wyszehradzkiej nie jest glupia, tylko jest nieudolnie realizowana.
@Maro123456: @0macias0: ale o czym my w ogóle rozmawiamy. Teraz jesteśmy w 100% zależni od Węgrów. Jeżeli oni zagłosują za sankcjami to leżymy gospodarczo. Wyobraźcie sobie, że teraz mercedes szuka miejsca na wielką inwestycję. Ma do wyboru Węgry i Polskę. Orban wystarczy, że powie Kaczyńskiemu albo oddajecie nam te fabrykę albo głosuję na tak. To ma być nowa jakość dyplomacji? Zależność od małego kraju na peryferiach europy?
@nieuwegein: Listopad 2017, a ten ciągle wierzy w bajeczki o strasznych ogniem zionących uchodźcach. 7 tys, przypominam. Litwa przyjęła 2 tys (czyli procentowo więcej biorąc pod uwagę wielkoś ckraju). I co? I nic się nie dzieje, bo co się na Boga może dziać. Trzeba być ciężko upośledzonym matematycznie i bardzo podatnym na propagandę, by nie rozumieć, że przyjęcie kilku, kilkunastu, kikludziesięciu tysięcy uchodźców nie zrobi w Polsce kilkuprocentowej mneijszości muzułmańskiej.

A