Wpis z mikrobloga

Popełniłem taką oto hybrydę - początkowo chciałem tylko do składu w 100% z Bundesligi wpasować Bakayoko, Jesusa i jakiegoś środkowego pomocnika do tego - a wyszło jak wyszło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zgranie wg futbin na poziomie 91 - po rozegraniu 10 meczy powinno wskoczyć na 100 (czy coś #!$%@?łem, i na futbinie pokazuje już z tym bonusem? ). Za Alliego z czasem jeszcze Ericsen by wskoczył - skład zbudowany typowo pod tiki-take. Co o tym myślicie? Wszelkie uwagi mile widziane :)

#fifa18 #fut
Pobierz robertx - Popełniłem taką oto hybrydę - początkowo chciałem tylko do składu w 100% z ...
źródło: comment_jE0xJ5sAMhNfep4TB3XIJEQkf0Nk8jbx.jpg
  • 36
@robertx: Nie brakuje Ci chemistry?

Ja swego czasu chcialem zrobic hybryde BPL z Serie A gdyz swietnie mi sie gralo Hamsikiem i Mertensem, ale koniec koncow mialem problemy z osiagnieciem dobrego chemistry i zaczalem dostawac becki w sezonach, pozniej wrocilem do BPL i skill wrocil :D
@robertx: Ciekawe skad wziales na to pieniazki ( ͜͡ʖ ͡€)

A tak na serio, to Rudiger taki dobry? Ja gram Van Dijk i Bailey i ten pierwszy jest fantastyczny, dla mnie lepsze niz Bailey :)
@prodigi: Trójką Baily / Kościelny / Rudiger rozegrałem koło 100 meczy, na przemian i w różnych konfiguracjach - moim zdaniem wszyscy 3 grają na bardzo podobnym poziomie
@prodigi: Jeszcze nie mój ( ͡º ͜ʖ͡º) Obecnie gram czymś takim, wcześniej grałem 100% BPL, tydzień temu zmieniłem na Bundesligę i już wiem, że na niektórych pozycjach lepiej sobie radzili piłkarze ze starego składu, a na niektórych - z nowego. Stąd też powstała ta hybryda :) Pieniążki miałem głównie z handlu, żmudne licytowanie gówno kart, żeby sprzedać 500 coinsów drożej - raz też poleciał mi z
@prodigi: Zajebisty - jeden z lepszych prawych obrońców w całej fifie, w obronie nie do przejścia, potrafi się odnaleźć w ataku, szybki, zwinny, skoczny - czego więcej potrzeba :)
@robertx: nawet jak ogólnie będzie 100 zgrania to Jesus będzie miał tylko 7 a to idzie odczuć np. przy wykończeniu, jeżeli tobie to nie przeszkadza to spoko ale ja tam jednak wolę mieć spokój na duszy że moi zawodnicy grają na 100% swoich umiejętności.
@cylo24: @ti5ger: @SpiderFYM: Poprawiłem na coś takiego: https://www.futbin.com/18/squad/1677899 . Wszyscy po 9 lub 10 zgrania.Mam już praktycznie cały ten skład, czekam aż mi zejdzie kilku zawodników z listy transferowej i dokupię jeszcze tylko Alabę - póki co gra się bardzo dobrze, wreszcie czuję się pewnie w obronie, ewentualne bramki które tracę są spowodowane moimi błędami / wylewami, nie złym dobraniem obrońców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cylo24: Luizem jeszcze nie grałem, ale z chęcią go sprawdzę skoro mówisz, że warto - na razie buduje skład w oparciu o zawodników których już dobrze znam, ale przyjdzie czas i na nowe twarze ( ͡° ͜ʖ ͡°) A co do if Tolliso to jak najbardziej, jak tylko finanse pozwolą - teraz priorytetem jest Alaba, bo boczni obrońcy odgrywają u mnie bardzo ważną rolę w ataku (