Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wytłumaczyć po co są te modelki puls size, które już nawet człowieka nie przypominają? Ja rozumiem, że modelki plus size takie jak Ashley Graham czy Iskra Lawrence to jeszcze spoko bo one są ładne zadbane i ważą max 90 kg. Ale no kuźwa ta Tess Holliday z obrazka to jest jakiś żart. Typiara się wywyższa bo ona waży 200 kg i jest modelką. Ale po co?! Dla kogo to ma być? Dla bab które też ważą 200 kg? I taka grażyna sobie pomyśli 'o Boże po co ja mam się odchudzać, jestem piękna bo mi sie tłuszcz wylewa wszedzie, uo Matko, ale jestem super, ide na McZestaw powiększony bo przecież piękno nie zna wagi!'. No przecież to jest choroba do jasnej cholery. To sie powinno leczyć a nie wysławiać. Ta 'modelka' ze zdjęcia jest matką i żoną! A z taką wagą to ile ona przeżyje jeszcze? Może max do 45. Świat zwariował już. Najśmieszniejsze jest to, że ona wstawia na #instagram jak 'ćwiczy' XD przecież ona wygląda jak kulka xD ja rozumiem, że może ma ładną twarz itd ale bez przesady..to jest przecież chore co oni wbijają do mózgu innym ludziom. I potem inne grube laski też wstawiają te zdjęcia że niby są piękne, seksowne i uo Jezu w ogole zajebiste. Co sądzicie o tym? #bekazgrubasow #logikarozowychpaskow #oswiadczenie #przemyslenia
niemamnicku0 - Może mi ktoś wytłumaczyć po co są te modelki puls size, które już nawe...

źródło: comment_uBr3M3p71aa8XDQc0RaUvuIDJLkCj5z2.jpg

Pobierz
  • 101
@niemamnicku0 najlepsze, że są zdjęcia "popiersia" modelki ze zdjęcia i wygląda na taką rozmiar max. 42. kiedyś trollowałam tak kolegów, wysyłając im fotkę twarzy Tess, z pytaniem czy spoko laska, a potem obrzydzałam ich odpowiedź całą sylwetką ( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiście że to choroba i wszystko ma swoje granice. pani ze zdjęcia wygląda, jakby miała problemy z chodzeniem, nie wiem czemu tacy ludzie myślą, że jest ekstra,
@niemamnicku0: Mi się podobają puszyste dziewczyny, a ta modelka jest na prawdę ładna. Ćwiczą one po to aby ciało było krągłe i ładne. Sory ale nie ma idealnego autorytetu piękna. Każdy lubi inne kobiety. Więc dla mnie take są jak najbardziej okej i promowanie takiego stylu też jest ok, zgodzę się jedynie że jeżeli ta kobieta jest zdrowa i nie ma problemów ze swoim ciałem to okej. Ale jeżeli są już
@fruktoza: Ćwiczenia w jej przypadku są o tyle śmieszne, że ona nigdy nie będzie mieć krągłego i ładnego ciała przy takiej masie, to jest zwyczajnie niemożliwe. To jeszcze zadziała u kogoś kto naprawdę ma krągłości i może ciało ujędrnić, u niej przy takim stanie zawsze wszystko będzie rozlazłe wręcz i będzie się trząść przy każdym kroku, kurcze no, takie są fakty. Poza tym nic do tego nie mam, ani mnie to
@Nidor: Masz racje, normalna sylwetka. Owszem też nie piszę że każda kobieta tak wygląda, ale często jednak tak. Możliwe jednak że ma na celu właśnie zejść do masy gdzie osiągnie swoją krągłość ale nadal będzie miała więcej ciała.
Dodatkowo jak pisałaś twarz. Akurat tutaj wiele grubszych kobiet ma już pulchną twarz co już nie jest takie ładne i takie kobiety jednak nie powinny za bardzo tyć. Ale ta powyżej jest spoko.