Wpis z mikrobloga

Czy wszystkie #rozowepaski takie są? Moja dziewczyna obraziła się na mnie, że w styczniu jadę ze znajomymi na narty w Alpy. Nie zapytałem się jej czy chce z nami jechać, bo wiem że pochodzi z biednej rodziny i 3000 euro to dla niej astronomiczna kwota. Do tego trzeba dodać sprzęt narciarski i robi się niezła suma. A ona do mnie z fochami. Założę się, że gdybym się zapytał to i tak by się obraziła, bo przecież wiem, że jej nie stać. Ja #!$%@?ę...

#logikarozowychpaskow #gorzkiezale #feels #zwiazki
  • 60
@menfer: czytaj między wierszami, ona się nie obraziła że ty jedziesz, tylko że nie chcesz za księżniczkę zapłacić. Te niektóre Polki Księżniczki to... słów mi brakuje, współczuję kolego, może pora przemyśleć co jest priorytetem w tym związku dla niej, a co dla Ciebie i czy nie ma zbyt wielkich rozbieżności. Chyba że Ci pasuje bycie z kobietą która myśli bardziej o Twoim portfelu niż o Tobie
@Instynkt: Ale ja jadę, żeby odpocząć i się pobawić. Domek jednoosobowy na dwa tygodnie to 1200 euro, bo sezon. Bilet w pierwszej klasie to 300 euro w dwie strony. Już masz 1500 euro, a co dopiero jedzenie i inne rzeczy. Nawet nie wiem czy to 3k euro starczy.