Wpis z mikrobloga

Ej #niebieskiepaski obczajcie sytuację.

Grupa dziewczyn w wieku 26-28 lat zawiązała koalicję przeciwko nowej dziewczynie naszego kumpla, bo wolałyby żeby ten kumpel chodził z taką jedną.

Niestety przez ich zachowanie kumpel ze swoją oddalają się od naszej grupy, a większość chłopaków nie chce się mieszać.

Najśmieszniejsze, że w tej grupie są dziewczyny, które się bardzo nie lubiły i mają się zapisane w telefonie np. Spermowy blond xd
#trudnesparwy
maniek_ - Ej #niebieskiepaski obczajcie sytuację.

Grupa dziewczyn w wieku 26-28 lat ...

źródło: comment_Z7qQytPctXrK7ouH98Y68jOOnGD9hnoO.jpg

Pobierz
  • 9
a większość chłopaków nie chce się mieszać


@maniek_: ale to sa ich partnerzy?
Zreszta to w sumie nie ma znaczenia...
Powinno sie wypowiedziec i kazac tym laskom sie uspokoic, albo zastosowac ostracyzm wobec takich rabnietych bab.
Bo one by wolaly... no kurcze, ale to nie ich decyzja i nie maja najmniejszego prawa sie tak zachowywac.
@agaja tak, wszystkie dziewczyny w grupie są przez swoich chłopaków.
Ja to myślę włożyć kij w mrowisko i pokazać pani A. jak P. ma ją zapisaną w telefonie.

Szkoda mi tej młodej, bo część dziewczyn zachowuje się jakby im jakąś krzywdę zrobila.
@maniek_: no to miejcie Panowie jaja i pasowaloby te laski spacyfikowac.
A nie pozwalac im na odwalanie chorych akcji - chyba pasowaloby miec na tyle odwagi, zeby sie do wlasnej kobiety odezwac...
Nie wiem, czy wszysscy chlopcy z paczki maja panny, czy tylko czesc, ale serio - niech ci zajeci pogadaja, zamiast "nie mieszac sie".
Laski rabniete zdrowo i nie maja prawa do takiego zachowania ()