Wpis z mikrobloga

Mirki z pod tagu #przegryw #depresja jeśli myślicie, że macie źle to se wyobraźcie, że jesteście czymś innym:

Wyobraź sobie, że jesteś taką harmoszką i gra na tobie taki hippis-lump w podziemnym przejściu i zbiera drobne w kapelusz a ty nie wiesz co się dzieje gdy zaczyna grać "nanana jontek na harmoszce gra". Jedyne o czym marzysz to żebyś wpadł do studzienki kanalizacyjnej.

Albo wyobraź sobie, że jesteś pilotem. Nie, nie pilotem samolotu a takim zwykłym remołt kontrolem do telewizora z dupą. Tłusty Janusz bierze cię do ręki a ty czujesz, że przed chwilą zjadł paczkę czitosów i ma uwalone paluchy. Nie możesz nic zrobić.

No, ale to są rzeczy, może lepiej byłoby być czymś co natura stworzyła? Takiego wała. Jesteś jakimś gówno krzakiem i siedzisz zakorzeniony w rabatce pod blokiem. Inne krzaki się z ciebie śmieją bo nawet nie masz 180cm bo ruda Grażyna z pod 12 cię ciągle przycina żeby widzieć z okna co się na osiedlu dzieje. Cały dzień myślisz tylko o tym żeby zapylić ale nawet nie ogarniasz własnego istnienia a co dopiero zapylania. Przegryw motzno.

I co lepiej? Nie? Mi też nie ale taką miałam rozkminę i chciałam się z kimś podzielić. Elo!

#pepooncontent
  • 2