Wpis z mikrobloga

@Malpi_kocioruch: spory odsetek takich muzułmanów znajdzie się w krajach które już są w UE.
Turcja w UE to byłaby już katastrofa.

Nie rozumiem zwolenników przyjmowania muzułmańskich imigrantów do EU. Jak dla mnie, to moglibyśmy się postarać o pomoc dla tych, który właśnie porzucili islam w muzułmańskich krajach. Przede wszystkim to oni wymagają pomocy.
  • Odpowiedz
@Malpi_kocioruch: Czerpiesz swoją opinię o Turcji na podstawie ankiety z kilkoma durniami? Mogę jechać do Częstochowy, Lichenia albo pod siedzibę Radia Maryja, zrobić ankietę o stosunku Polaków do ateistów i bez problemu znajdę paru debili którzy odpowiedzą tak samo
  • Odpowiedz
@Malpi_kocioruch Ten "dziennikarz" to rak, którego materiały to w większości prowokacje, granie na emocjach i kancerogenny ryj i czapka z dupy.
A wydawanie opinii o "umiarkowanym" islamie w kraju zgoła innym niż np. kraje Zatoki na podstawie wyselekcjonowanych opinii radykalnych oszołomów na YT kanału idioty to kpina.
  • Odpowiedz
@Malpi_kocioruch: Twierdzisz, że znasz dość dobrze. Jaki region znasz dobrze? Bo nie ma jednej Turcji. Fanatyzm religijny w Polsce też często widać.

PS. Zwolennikiem Turcji w Unii nie jestem, ale znam miejsca w Turcji gdzie ludzie są nowocześniejsi niż w naszej ścianie wschodniej ;)
  • Odpowiedz