Wpis z mikrobloga

@teti: IMO mogły się nie zgadzać dane działalności w CEiDG albo innym GUSie. Sprawdź czy podałeś identyczne. To samo z mailem i nr tel. Może dzwonili i nie odebrałeś albo inna pierdoła. Bo to nie jest kredyt w znaczeniu kredytu. To jest kredyt kupiecki, który jest ubezpieczany przez kogoś.
@Artur- przede wszystkim zbiorcza faktura przy tankowaniu na wielu stacjach

@ppawel jeżeli chodzi o BIK toz kredytow mam tylko kartę kredytową od września, wykorzystane max 10% limitu, splacana na biezaco.
@ImReally dodam, że już raz wniosek był składany po 8-miu miesiącach od rozpoczęcia i wtedy mówili że to prawdopodobnie dlatego, że firma nie ma roku. Rok minął, bo założona 1-go grudnia 2016
@teti a mi dali jakoś na fakcie ta kartę co obniża-4 gr na litrze bez limitów. A nie mam żadnej floty i żadnej firmy. Ale walcz bo dobra jest!
@teti: akurat w tym przypadku nie wiem, ale spotkałem się z takim przypadkiem że po odrzuceniu wniosku, każdy kolejny jest ignorowany przez ileś tam miesięcy bez sprawdzania. Dopiero po pewnym czasie się to odświeża.
@zzbkk hej, tu też jest tylko jeden samochód. Po prostu taka nazwa tej karty. Dodatkowy jej plus, że można nią placic do 6000 i spłacać pozniej

Co to znaczy na fakcie? O czym mówisz?
@teti na farcie (autokorekta)
Ale ja dostałem ja tak że wpadłem płacić za paliwo i koleś pyta mnie czy chce. To zawinołem
Ja płacić nie mogę to tylko ten rabat mi się nabija
Ta moja jest z inną grafika, na początku ktoś mi mówił że to tylko przez miesiąc i jak będę tankował +300 L to się będzie przedłużać ale działa do dzisiaj nie z pół roku a nie tankuje tyle
Dodatkowy jej plus, że można nią placic do 6000 i spłacać pozniej


@teti: Ja używam dlatego, że mogę zapłacić zczytując QR apką Orlenu z dystrybutora, zajmuje to 10 sekund i nie muszę nawet wchodzić na stację - po prostu odjeżdżam no i faktury przychodzą emailem, więc nie ma papierów żadnych.
@teti: @Jaslanin: i jak przyznali Wam? To mikro w nazwie dotyczy ściśle mikroprzedsiębiorcy czy mikrotankowania? Bo zastanawiam sie czy spolka z duzymi obrotami, ale mala flotą i nie jakims wielkim miesiecznym tankowaniem moze z niej skorzystac?