Wpis z mikrobloga

Kumacie, siostrzenica mojej różowej ma dopiero 2 lata i ma dosłownie wszystkie zabawki, nawet wielką zjeżdżalnię kupili do mieszkania xD różowa nie wie co jej kupić na #mikolajki bo mała ma już wszystko mimo że ma dopiero 2 latka xD mieszkanie jej siostry wygląda jak 1 wielki plac zabaw, co jakiś czas jak się małej jakieś zabawki znudzą to wywożą je do rodziców do domu. Za moich czasów to się dostało kapsel od wujka i się człowiek cieszył jak #!$%@? a teraz pełna rozpusta, echh czemu ja się urodziłem o 20 lat za wcześnie? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ciekawe jakie będą owoce takiego wychowania?
#gimbynieznajo #dzieci
Instynkt - Kumacie, siostrzenica mojej różowej ma dopiero 2 lata i ma dosłownie wszys...

źródło: comment_IbSjRvoDDMGly5ZwSb7SwoU4dN7ZGqb3.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
@Instynkt: wg mnie rodzice małej robią bardzo źle - jak dziecko ma za dużo zabawek to nie może na żadnej skupić uwagi i nie przywiązuje się do nich :/

niech różowa kupi jej coś co wcale nie jest zabawką.
  • Odpowiedz
@Instynkt ty, aż mi się przypomniało jak z bratem i kuzynem chodziliśmy po rodzinnym miasteczku 3k mieszkańców i zbieraliśmy kapsle od bosmanów czy innych piw. Łee kurła ale wtedy była radocha jak się zebrało całą siatkę. Końcówka lat 90, już wolna Polska ale jeszcze zacofana to był okres, który wspominam z jakimś takim zafascynowaniem, że było biednie ale solidarnie i człowiek cieszył się tym co ma. Wiem, że brzmię jak #polak ale
  • Odpowiedz
@Instynkt: Jak najbardziej polecam książki! tak jak @agaja i @insert_table81 polecają! Moja 15 miesięczna córka jest fanatyczką książeczek. Całe mieszkanie zawalone książkami, takimi w twardej oprawie, z twardymi grubymi stronami, dużo obrazków, zwierząt, dużych literek i kolorów. Uwielbia to
  • Odpowiedz
@agaja: moja 474 dniowa córeczka

moja prawie 68 tygodniowa córka

moja 11376 godzinowa córka

itd itd :D

W tym wieku nie da się inaczje powiedzieć. Prawie półtoraroczna? Dziwnie brzmi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Queltas: no ja wiem przecie :D

Zreszta zawsze bawi mnie to oburzenie ludzi plujacych sie o ten sposob podawania wieku maluszkow, jakby nie bylo wiadomo ile rok ma miesiecy/tygodni i nie mozna sobie bylo szybko policzyc, skoro tak strasznie kogos razi ten miesiac, czy tydzien ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 238
@Instynkt Bez obrazy, ale siostra różowej jest idiotką. Nic dobrego z tego nie wyniknie, bo gowniak nie będzie miał poszanowania do przedmiotów, pieniędzy i pracy. Wyrośnie na roszczeniową księżniczkę, a nikomu nie życzę takiego bachora.
  • Odpowiedz
  • 25
@s8w8 Nikt tu nie mówił, że ma kochać przedmioty. Ale powinna wiedzieć, że nie biorą się z powietrza i mają jakąś wartość.
  • Odpowiedz