Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jesteśmy już w rocznym #zwiazki .Poznalosmy sie na #tinder .Bawiliśmy się ostatnio świetnie na #dyskotece na #impreza , dużo zabawy, #taniec ,dotyk .Atmosfera zajebista do pewnego momentu.
Spotkaliśmy znajomych i zaczęliśmy z nimi tańczyć w kółku. Nagle do mojej dziewczyny podchodzi jakiś dwóch chłopaków jej znajomych, jeden ja bierze do tańca i zaczyna z nią gadać i izoluje ja ode mnie i od grupy. Poczulem sie jak jakis #przegryw .Ona z nim sobie gada i tańczy, a Ja ze miałem świetna energię to podbijam do laski 10/10 i zaczynam z nią tańczyć, tańczyłem w dość seksualny sposób... I tutaj popełniłem błąd, kiedy moja dziewczyna to zobaczyła to wygląda biegła z klubu z płaczem. Poczułem się źle, ale
nie wiem czy do końca źle zrobiłem. Co o tym myślicie? Od tego czasu prawie się do mnie nie odzywa. Jej przyjaciolka do mnie zadzwonila ze ona podobno poszla do tego kolesia do domu, wrocila dopiero po 2 dniach ale ona mowi sama niby nic z nim nie robila #podrywajzwykopem #zdrada

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: to było słabe. Trzeba było pozwolić im chwilę potańczyć, potem podejść, złapać za rękę, powiedzieć że ją porywasz i iść z nią do baru, albo samemu zacząć z nią tańczyć. Chociaż jej zachowanie było jeszcze słabsze, bo poszła się bolcować z innym kolesiem, jak zobaczyła że tańczysz z inną laską :D bo nie uwierzę, że siedziała tam 2 dni i do niczego nie doszło.