Wpis z mikrobloga

#bitcoin #btc - przepraszam za użycie tagów, spam.

Niestety "usuń konto" ( ͡° ͜ʖ ͡°), niestety brakuje mi czasu na wiele miejsc. Wykop trochę mnie zjadł, miałem mały spam nawet prywatnym insta. Moja tożsamość nie jest tajemnicą ale działając od 2010 w społecznościach jako osoba publiczna dopiero wykop wykop okazał się rakiem XD - trochę przykre, najważniejsze brakuje mi czasu na /r/bitcoin żeby ludzie mogli mówić że tylko manipulujemy, core sekta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mimo wszystko dzięki za wszystkie dyskusje, mam nadzieje że te kilka tysięcy komentarzy pomogły jakiemuś świeżakowi w pierwszych krokach. Działałem tak jak tylko potrafiłem. Obserwowało mnie również sporo osób czyli jednak w języku polskim ktoś chętnie też to czytał. Przyjemnie tak robić gównoburze z ZEA po polsku ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jedni mają fora wędkarskie, inni krypto xD No i tyle, dzięki ( ͡ ͜ʖ ͡)

Na koniec wrzucam zagadkę:

B5B0 - AH5C - 0X3F - 1F46 - E023 - A083 - EE84 - 14B6 | checksum 9

PD42 - ZW4D - UT83 - OPD2 - WOP2 - XWO3 - EA32 - 15UK | checksum 2

start # 496751 end contract # 502137 - minimal transfer required

Wrzucałem to kilka dni temu - ktoś nawet na 4chan wrzucił (to nie ja), może komuś się uda :)

n.....k - #bitcoin #btc - przepraszam za użycie tagów, spam.

Niestety "usuń konto"...
  • 15
@nocnyjanek: Dziwne? Po tych wzrostach był potop gimbo imbecyli którzy zaspamowali tag..
Czego miał tu szukać?
Przecież wartościowego contentu tu brak ostatnio.
Jak ja się jarałem jak wczoraj wrzuciłem coś o rsk? Dziwny powrót do normalności.
Przecież tu prawie nikt ze starej gwardii już się nie wypowiada... (starej? Nawet ci kumci co pisali miesiąc temu zniknęli)
Sam nie wiem do kogo to pisze....
@nocnyjanek Co zrobiłeś to twoje. Bardzo dzięki za merytoryczne rozmowy i wielokrotne pokazanie, że Bitcoin ma sens.

Nie dziwię się że usuwasz konto. Pryszczate zazdrosne gimby z wykopu #!$%@? ten tag swoimi kompleksami, dlatego nie warto tu się wypowiadać a tym bardziej wchodzić w jakieś dyskusje na poziomie, bo trzeba by się zniżać często do poziomu kompletnego dna.

Również postanowiłem ze mocno ograniczam pisanie tutaj, ponieważ po prostu nie warto, skoro tylko