Wpis z mikrobloga

nie szukała kogoś wyższego czy podobnego wzrostu bo wie że przy jej wzroscie musiała by skreślić ogromną ilośc facetów. Sporo z nich jest z chłopakami niższymi lub podobnego wzrostu, to zwykle te dużo niższe dziewczyny(i oczywiście nie wszystkie) mają wymagania co do wzrostu większe ;p.


@Marmeladkas: A zebys wiedziala. To widac nawet na ulicach. Jezeli idzie gdzies para i dziewczyna ma 165-170 lub wiecej to zwykle jej facet jest podobnego wzrostu
Ja mam 1,82 czyli w sumie taki najnormalniejszy normik, 50 lat temu to był porządny wzrost ale dziś to żadna sensacja. I nie mam żadnych kompleksów wzrostowych a gustuje w wysokich dziewczynach. Dwie byle ponad 1,80, najwyższa 1,87.

Zresztą jest druga teoria stulejek czyli to że polki moment luzuja szpary Arabom i innym opalonym, kiedy faceci z tamtych stron są...kurduplami! Większość ma koło 160 kilka, ponad 170 to naprawdę rzadko. Manlety takie,
Tak zauważyłam, że akurat te wysokie nie mają problemy ze wzrostem chłopaka, wszak nauczyły się, że nie ma co wybrzydzać na wzrost. Najbardziej wybredne to są te karaczany 160cm w kapeluszu, które lubią "czuć się jak mała dziewczynka". Jak ktoś w wieku 20 lat chce się tak czuć to uciekajcie.


@mokry_sen_polonisty: Nawet 30 latki mówią, że chłop to 190 minimum, w barach też co najmniej 2x szerszy niż kobieta, wtedy się
@Variv: e tam nie prawda, sam byłem w życiu dwa razy z laską delikatnie wyższą i no problem, jak masz coś do zaoferowania to normalna się zainteresuje, a reszta to po prostu #!$%@? bezduszne :P
@Variv: e tam nie prawda, sam byłem w życiu dwa razy z laską delikatnie wyższą i no problem, jak masz coś do zaoferowania to normalna się zainteresuje, a reszta to po prostu #!$%@? bezduszne :P

@murdoc Przecież ja żartowałem z wykopowego narzekania na polki. Dałem emotke przecież.