Wpis z mikrobloga

@Marmeladkas: właśnie mi podsunęłas pomysł, że może zamiast wpadać na mecze Jastrzębskiego Węgla, wybrać się na mecz siatkarek BKS Bielsko-Biala ( ͡º ͜ʖ͡º) chociaż, 2017 i jeśli jest tak jak piszesz, to i tak dla kobiety z poglądami "wzrost nie jest ważny", atrakcyjniejszy będzie biznesmen, czy tam znana persona ze wzrostem 175 ;-)


A co w tym złego, ze dla kobiety atrakcyjniejszy bedzie facet za to
@ImCandy: Co? Chodzilo mi o to, ze macie ból dupy jak dziewczyna napisze, ze masz miec 180cm+. Sam nie mam tyle, ale nie widze w tym problemu żadnego. To normalne ze dziewczyna chce zeby chlopak byl wyzszy o +- 10cm.
To wstyd żeby miec dziewczyne ktora jest wyzsza od ciebie.
@mokry_sen_polonisty: Osobiście też to zauważyłem. Jeżeli chodzi o wzrost to najbardziej wybredne są laski poniżej 160 cm. Takie za wszelką cenę chcą faceta wysokiego i to najlepiej 185+, albo jeszcze lepiej 190+. Znałem kilka par, czy to z moich znajomych, czy też gdy mieszkałem jeszcze w akademiku, to takie laski zawsze były z wysokimi facetami. Wydaje mi się, że działają podświadomie, żeby dzieci nie były niskie. Natomiast im dziewczyna była wyższa