Wpis z mikrobloga

@lbjaco: Chodnik literacki powstał na bazie strony na FB. Na początku wrzucali całkiem zabawne posty dla ludzi obeznanych z literaturą, a potem wystartowali z księgarnią. Od tamtej pory ich fanpage wygląda jak jakiś stragan z promocjami. A teraz piszesz, że jeszcze takie wałki robią. A szkoda.
@elliott: @Pribadi: @lbjaco: @lbjaco: Mają najniższe ceny na rynku, nowe komiksy z rabatem 37% do zamówienia za 80 zł dorzucają książkę za 2 złote (do wyboru m.in. Portret Podwójny Beksińskich). Po zakupie otrzymujemy kod na darmową dostawę w następnym zamówieniu. Naprawdę nie jest źle jeśli chodzi o rynek książkowy w Polsce.
@lbjaco: Też to zauważyłem colego, na ceneo jeszcze stare ceny widnieją. Co ciekawe, chodnikliteracki ma tego samego właściciela co księgarnia internetowa wydawnictwa znak i paskarz.pl - eCom Group sp. z o.o. Wszystkie te trzy strony podniosły ceny na dzień darmowej dostawy.
@lbjaco: Dobrze wiedzieć, żeby dodać na czarną listę sklepów. Ja rzadko z takich akcji korzystam, bo właśnie się boję, że "zaoszczędzę" A jak mam robić notatki z listą zachcianek i ich cen i potem porównywać to już wolę zamówić w zaufanym sklepie, zapłacić za przesyłkę i mieć spokój.
Kupiłam dzisiaj jedynie soczewki, bo pamiętałam ich cenę i widziałam, że się nie zmieniła.

I coraz więcej jest takich osób zniechęconych do tego