Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: Tu chodzi bardziej o rozpisanie zdania, bo skąd ma wie, że jest 6 babeczek? Dziecko fajnie, że dodało w głowie, ale powtórzę się, chodzi o rozpisanie tego. Na późniejszych etapach nauki jest tak samo - napiszesz rozwiązanie, ale nie rozpiszesz masz mniej punktów nawet na maturze.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Miałem w szkole takiego jednego sk0rwiela. To był #przegryw, ale taki zły przegryw.. Okulary, niski, zakola, wymądrzały, arogancki - taki za przeproszeniem typowy "nerd". Nic mu kompletnie mu nie zrobiłem, bo byłem z tych cichych uczniów.. Zawsze sie czepiał i wyśmiewał przy całej klasie.
  • Odpowiedz
@Neko-chan51 od najmłodszych lat trzeba myśleć dokładnie tak jak każą, wszystkie przejawy samodzielności i sprytu zduszone w zarodku. Pamiętam pieprzone wypracowania z polskiego na temat jakiegoś gównianego tematu z lektury. Jak się nie trafiło w klucz to można napisać Pana Tadeusza 2.0 a i tak będzie zero punktów. Co za gówniane podejście.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Ogólnie samo działanie może jeszcze być zaliczone chociaż też nie do końca dobrze rozpisane. Skąd wiadomo, że te '6' wynikało z policzenia dziecka w głowie czy może przez przypadek się machnęło i szczęśliwie wpisało taką liczbę?

Pytanie było 'ile babeczek zostało' i odpowiedzią jest 'zostało xx babeczek'. Jedno i drugie ma ćwiczyć czytanie ze zrozumieniem (wiem wiem, spora część tutaj nie wie o czym mowa ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
przecież nauczyciele to osoby najgłupsze w społeczeństwie, im w życiu wybitnie nie wyszło więc muszą się wywyższać kosztem słabszych


@RozowaZielonka: ktoś cię w szkolę dręczył bo nie ogarniałeś tabliczki mnożenia/?
  • Odpowiedz
Na późniejszych etapach nauki jest tak samo - napiszesz rozwiązanie, ale nie rozpiszesz masz mniej punktów nawet na maturze.


@Neko-chan51: i to ma uzasadniać uginanie się pod naporem systemu, który w założeniu jest źle skonstruowany? Co jeżeli dziecko przyzwyczai się do takiego rozdrabniania i komplikowania prostych spraw w życiu dorosłym? System, który jest szkodliwy należy bojkotować a nie chełpić się w kombinatorstwie jak się do niego dostosować żeby negatywny rezultat spłynął
  • Odpowiedz