Wpis z mikrobloga

#wykopoczta
@dgjkasgr8yl3q Bardzo dziękuję za list i paczkę, jest świetna! Tabletki do uzdatniania wody mnie rozwaliły - w sensie pozytywnym, uwielbiam postapo i niedawno się zastanawiałem skąd wziąć. A z książkami trafiłeś także świetnie.
Włożyłeś dużo pomysłu i inwencji w swoją paczkę i aż mi głupio, że ja w swoją nie dałem rady nawet połowy twojej (choć mam nadzieję, że obdarowanemu mimo wszystko się spodoba).
Mam nadzieję, że jedyna sprawa która "nie była ok" w Twoim liście już jest ok lub za chwilę będzie ok. Jeszcze raz wielkie dzięki i nie trać młody ducha! Hough! :)
krvger - #wykopoczta 
@dgjkasgr8yl3q Bardzo dziękuję za list i paczkę, jest świetna!...

źródło: comment_5EO1afvnrBWOzb71n6HpF2zIwJOARf4u.jpg

Pobierz
  • 8
@krvger Dziękuję, poprawiłeś mi humor na koniec dnia :). Już się bałem że się nie spodoba.
PS. Na początku kupiłem ciastka takie same które otrzymałeś, ale o smaku czekoladowym, zjadłem je - na szczęście były obrzydliwe, i na szczęście był w sklepie jeszcze inny smak :).
@krvger: mógłbyś coś dla mnie zrobić? Zobacz czy ten twój kurczak działa tak samo jak ten od coverów, czyli przy naciśnięciu i puszczeniu. Ostatnio nabyłem takiego i skrzeczy tylko przy puszczaniu. I tak będę go lubił, ale jeśli jest upośledzony, to chciałbym to wiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@krvger: hm, potestuję ze swoim, jak nie będzie działać, to najwyżej kupię kolejnego. W ogóle kupiłem tego kuraka dla psa koleżanki, ale tak mi się spodobał, że zostawiam go sobie xD