Wpis z mikrobloga

Zastanawialiście się co jest głównym motorem napędowym przemysłu FITNESS?
Jak to się dzieje, że tylu ludzi ma potrzebę chodzenia na siłownię i ćwiczenia mięśni?

Wymyśliłem sobie w wolnym czasie, że wszystko to jest spowodowane modą i kompleksami.
Oczywiście - jest grupa ludzi, która ćwiczy by być lepszymi i w ogólę, do nich nic nie mam - szanuję.
Ale już mniej szanuję owczy pęd za modą, gdzie ludzie chodzą na siłownię i robią coś czego w sumie sami nie rozumieją. Ćwiczą bo uważają, że nie są dobrzy tacy jacy są, muszą być lepsi, więksi, przystojniejsi a wtedy laski będą na nich lecieć jak ćma do światła. Nic bardziej mylnego.

Oglądacie te wszystkie filmiki motywacyjne z koksami co nie? Wyrzeczenie i w ogólę, chui wie co, żeby być napakowanym i wtedy będziesz super fajny. Haha, no będziesz, ale koszt jest bardzo duży. A z drugiej strony masz filmiki motywacyjne - BĄDŹ SOBĄ, ale przecież - nikt z tych zakompleksionych ludzi nie chce być sobą - chcą być kimś innym, chcą być fajni, nie chcą być sobą. I tu rodzi się konflikt wewnętrzny, i tak się kręci ta karuzela sezonowców nabitych nadzieją na bycie kimś innym. ( ͟ʖ)

#przemyslenia #filozofia #przegryw #mirkokoksy
  • 7
  • Odpowiedz
@Dytyramb wystarczy wejść na tindlera i od razu wiadomo powód. W sumie dobrze, że ludzie chodzą na basen, siłownie, biegają i zdrowo się odżywiają. Ja ćwiczę, moi znajomi ćwiczą i mnie to pasuje. ()
  • Odpowiedz
@Pan_Marszalek: no i szanuję za zdrowie podejście i zrozumienie tematu - a nie forsowanie tego, że to jedyna właściwa droga - tak jak robią to zakompleksieńcy - ćwiczysz dla siebie, dla sportu, dla fanu a nie, żeby budować poczucie własnej wartości kosztem wyrzeczeń - a z resztą, jeden rabin powie tak inny nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@Dytyramb: Po prostu kolejny duży rynek. Tak samo jak produkty do depilacji, wmawia się teraz mężczyznom, że wszędzie muszą się pozbywać owłosienia.
  • Odpowiedz