Wpis z mikrobloga

@WscieklyJesiotr: ja na takich gównianych forach zawsze zakładam fora jako laska. wynik obserwacji na politechnice jacy ludzie mają konta na elektrodach i innych gównach i jak się zachowują w stosunku do samic. jako yahoomlody na elektrodzie nic bym nie ugrał, ale Justyna92... na priva skany książek czy jakieś schematy których potrzebuję mi potrafią czasem przysłać xDD
  • Odpowiedz
Problem jest trywialny. Przez lata Google zaindeksowało tyle odwołań do elektroda.pl, że w tej chwili szukanie działa w pętli:
10 search google PROBLEM
20 IF elektroda.pl THEN GOTO 10

czy jakoś tak :p
  • Odpowiedz
@WscieklyJesiotr: Naprzeciwko mnie mieszka upośledzony ojciec, z synem Szymonem, tez upośledzony. Ich matka umarła na stwardnienie rozsiane. Na pozór są grzeczni, ale czasami jak stary popije robia to wariują w domu. Ojciec sie drze 'Żymooon dawaj lokomołszyn' i puszczają loco-motion kylie minogue, robiąc jakieś dzikie tańce przy tym w pokoju. Zawsze mam ubaw bo wszystko widac przez ich okno, a drą się przy tym jak na cały blok. Kiedyś nawet dresy
  • Odpowiedz
@WscieklyJesiotr: Lepsze są tylko fora matematyczne. Gość nie wie jak coś obliczyć, widać że problem sprawia mu jedno czy dwa zadania (wykluczamy szukania frajera do odrobienia p.d.), z którymi musi ruszyć żeby przerobić resztę, a starzy forumowicze odpisują na zasadzie zabawy w kotka i myszkę. Coś w rodzaju:

Forumowicz-level-początkujący: Muszę obliczyć to i tamto, nie wiem niestety kompletnie jak zacząć. W podobnym przykładzie robi się to tak i śmak, ale tutaj
  • Odpowiedz
@WscieklyJesiotr: BO TAM PRZESIADUJĄ SAMI #!$%@? SPECJALIŚCI CO #!$%@? SIĘ ZNAJĄ A TYLKO ZASŁANIAJĄ SIĘ RENOMĄ TEGO PORTALU WYKREOWANĄ ZA STARYCH DOBRYCH CZASÓW KIEDY TO AMBITNI LUDZIE CHĘTNIE POMAGALI BLIŹNIM
TFU PLUJE NA TAKICH POZERÓW
  • Odpowiedz