Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki

no i stalo sie

zoneczka chce mnie #!$%@?, dzis slyszalem jak mowi naszemu dziecku lat 11

jak nie bedziesz sprzatac to zamieszkasz z tata,

jestem wiec pewny ze nastawia dziecko przeciwko mnie, widze to tez w zachowaniu corki ze zaczela sie mnie bac czy cos, chociaz sam nie wiem bo jak jestesmy sami to jest wesola i fajnie nam ale przy matce jest inaczej

zoneczka nagadala jej wiele glupot kiedy mnie nie ma np ze naleze do jakiegos gangu, pokazala jej tez ze mam bron, udaje swieta ale nastawia dziecko przeciwko mnie

znalazla sobie tez gacha z ktorym koresponduje, jakis starszy gosc z Niemiec

ona twierdzi ze chce sie rozwiesc za porozumieniem, w zgodzie, i ze bede mogl odwiedzac corke kiedy chce

wiadomo ze to bajeczki, jak wywiezie mi dziecko do Niemiec to tyle bede sie z nia widziec

i co teraz zrobic

czy walczyc na ostro czy probowac sie dogadac, jakie facet ma w tym kraju szanse na to ze sad przydzieli mu prawa do dziecka

mam dowody ze mnie zdradzala, mam dowody ze pisze z innymi facetami i z kims tam sie umowila do hotelu, mam dowody ze pracuje na lewo

sam nie wiem co zrobic, fajnie byloby sie dogadac

#prawo #pytanie #dzieci #pytaniedoeksperta #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zdrada #anonimowemirkowyznania
  • 51
  • Odpowiedz
@Wojor: ale mi sie #!$%@? przykro zrobilo jak przeczytalem to z nazwa kontaktu i kinem, ze az strach pomyslec co Ty poczules..
Chyba przegapiles moment w ktorym matka juz urobila Twoja corke..
  • Odpowiedz
@Wojor: pierwsze co cie interesuje to zabezpieczenie kontaktów, drugie to uzyskanie rozwodu z jej winy. Resztę powie ci prawnik, bo nie radzę robic rozwodów samodzielnie pozdrawiam
  • Odpowiedz
@Wojor: To zależy, czy dom jest twój, jej czy współwłasność.

Jeśli współwłasność - to nic nie możesz zrobić, bo ma taki samo prawo mieszkać, jak i ty.

Jeśli twój - to możesz ją "wywalić", ale najpierw chyba musisz spełnić 20 różnych warunków, tak jak wobec lokatorów się spełnia.

A jeśli jej - to ciesz się, że cię nie wywaliła, ale przy tym ona też by musiała te warunki spełniać.( ͡º
  • Odpowiedz
@Wojor: Rozwód i wyjazd.

Ewentualnie jak jest toksyczna, to proponuję nagrywać ją i cisnąć sędziego by ją wywalić z domu przed rozwodem.
Każde podniesienie głosu, ręki, napady wściekłości, itd. dokumentować i na bieżąco wykładać sędziemu na ladę i cisnąć prokuratora by klepnął jej zakaz zbliżania się do Ciebie.

Będzie ciężko, ale tutaj nie ma chwytów poniżej pasa - wszystko jest dozwolone, nawet to byś psychicznie nie wytrzymał i się powiesił.

Aha,
  • Odpowiedz
@TaoHosts: wlasnie mialem pisac o wyjezdzie za granice ale czy wtedy nie bedzie mnie mogla scigac? Co jak znajdzie nasz nowy adres? W dobie internetu i fb bedzie to latwe.

Ciekawe co piszesz bo wlasnie mi mowi ze sie dogadamy jesli zapisze dom na corke.
  • Odpowiedz
@Wojor: nagrywaj, #!$%@? ja, zapisuj tresci rozmow. Sa do tego specjane urzadzenia. Rozowd musi byc z orzeczeniem o jej winie. Przy okazji nie daj po sobie poznac ze cos wiesz.
  • Odpowiedz
@Wojor: Przepiszesz dom na córkę jak córka przestanie widzieć #!$%@?ę za swój autorytet i będzie myślała sama za siebie.

Gwarantuję Ci, że jak przepiszesz dom na córkę, to Ciebie #!$%@?ą.
Sprawdź także, czy nie założyła niebieskiej karty.

Nie daj się zmanipulować, że się dogadacie.
Zdradziła Ciebie, nastawia dziecko przeciwko Tobie - gdzie ty chcesz się dogadywać?

To jest moja opinia i to jest to co ja bym zrobił gdybym był na
  • Odpowiedz