Wpis z mikrobloga

Smutne jest to, ze mireczki naprawdę mysla, ze są idealnymi kandydatami na faceta. Ile to już tutaj było różowych, które dały szanse przegrywom, a później przeżywały piekło i żałowały. Każdy taki związek kończy się tak samo, a wszyscy ci z #przegryw #tfwnogf maja wiele wspólnych cech, w zasadzie są prawie tacy sami. Różowe opisują różne historie, z różnymi mirkami, wydaje się, ze to jedna ta sama osoba, a w rzeczywistości to rozni faceci. Tych hist z negatywnym zakończeniem, jest tak dużo, w porównaniu z tymi z happy endem, ze związek z Mirkiem to świadome skazanie sie na cierpienie, nie opłaca się, za duże ryzyko. Uczcie się na błędach innych Mirabelek i nie dajcie się wziąć na litość () #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki
S.....s - Smutne jest to, ze mireczki naprawdę mysla, ze są idealnymi kandydatami na ...

źródło: comment_ZtaSSVrVjLB1BcL94WWToRzSun8ZMmoZ.jpg

Pobierz
  • 114
  • Odpowiedz
@SaveUs: ok ale ja na przykład nie wiem jaka jest skala zjawiska- na ile wykopowych par udało się a na ile nie. Ja ze swojej strony mógłbym podać (i nie tylko ja) kontrprzykłady.
Wszystko sprowadza się tutaj do generalizowania i wróżenia z fusów, i nie operowania na zbiorze faktów :-]
Niewiele to się różni od redpillowego pieprzenia że wszystkie kobiety to #!$%@? itd.
  • Odpowiedz
@clockwork_orange: proszę Cię, to faceci, którzy nienawidzą kobiet, a jednak za wszelka cenę chcą jakaś mieć.


@SaveUs: oni chca, by kobieta robila im za druga mamusie, tj. sprzatala, gotowala, najlepiej zeby jeszcze do pracy chodzila i zarabiala tyle co oni. wieczorem czas na lodzika, a rano niech #!$%@? po bulki.
rozmowa, zaufanie, partnerski zwiazek. a po co to komu? on przeciez on chce tylko i wylacznie grac w gry po
  • Odpowiedz
@kamila-rodowicz: masz racje, dokładnie tak wyglądają te związki. Ja nie znam żadnej historii z happy endem, pod moim wpisem sprzed kilku dni, kilka różowych opisało swój związek z przegrywem, historia ze skrina i to co dostawałam w pw. O tak, masz racje, jeszcze ten problem z seksem i zwalanie winy na partnerkę xD Jeszcze wmawianie jakiś bzdur, ze nie staje bo z partnerka jest coś nie tak xD jak dorosłemu facetowi
  • Odpowiedz
@SaveUs: ok ale ja na przykład nie wiem jaka jest skala zjawiska- na ile wykopowych par udało się a na ile nie. Ja ze swojej strony mógłbym podać (i nie tylko ja) kontrprzykłady.

Wszystko sprowadza się tutaj do generalizowania i wróżenia z fusów, i nie operowania na zbiorze faktów :-]
Niewiele to się różni od redpillowego pieprzenia że wszystkie kobiety to #!$%@? itd.

@b0lec: na pewno zdecydowana większość, skoro słyszałam
  • Odpowiedz
Piekny trzask pekajacych stulei. A co do dziewczyny to zero zdziwienia ze sie nie chce spotykac z nudnym zywym gownem, czyli z typowym stulejarzem z mikro.
  • Odpowiedz
@SaveUs: skoro mirabelka staje się podejrzliwa i swoimi urojeniami psuje, jak sama nazwała, parę sympatycznych spotkań, to z kim tu jest nie halo?


@lukaszlukaszkk: jej obawy są uzasadnione. Wie z autopsji, a dodatkowo z historii innych różowych, które tutaj opisywały swoje doświadczenia
  • Odpowiedz
@SaveUs: Kiedy znudzą ci się te zarzutki XD Pierwsze dwie były całkiem całkiem. Teraz Twój content przypomina mi content @janusz_pol. Zaprzestań swojego niecnego procederu i wróć do bycia normalną Mirabelką :)
  • Odpowiedz
@Bzikacz smutne jest to, że ona nie zdaje sobie sprawy z tego, że robiąc w kółko takie zarzutki staje się tym kogo opisuje, tylko bez penisa

  • Odpowiedz
@SaveUs nie wszyscy faceci tutaj są #!$%@? za bardzo generalizujesz co nie jest w porządku. Druga sprawa to sporo to świadczy o człowieku który pcha się w takie toksyczne relacje.
  • Odpowiedz
@SaveUs: Tyle, że każdy Twój wpis który czytam jest dokładnie o tym samym, Ty nie piszesz tego po to by podzielić się swoimi spostrzeżeniami, bo gdyby tak było to zrobiłabyś to tylko raz. Ty robisz to po to bo liczysz, że w końcu rozpoczniesz gównoburze na temat związków z mirkami i będziesz mogła popatrzeć jak niektórym miereczkom pękają ich stulejki :). Podzieliłaś się już tym raz, wystarczy. :) Kiedyś miałaś lepszy
  • Odpowiedz