Wpis z mikrobloga

@c17h20n2s: Widzę mamy zlot wysokiej klasy naukowców którzy będą starali się podważyć biblijny opis stworzenia świata.
A nie przyczepicie się tego, że skoro nie było niczego, to nie mogło być też jednostki czasu określanej jako "dzień"? XD
\ @zakowskijan72: Jak poczytasz biblię, zobaczysz że dość dokładnie ona opisuje drzewo genealogiczne i wiek różnych ważnych ludzi. Myślisz, ale co to ma do rzeczy, co nie?

Otóż dzięki temu można policzyć, że wg biblii 6 tysięcy lat temu został stworzony człowiek, bo jakieś 4 tys. są od adama do Jezusa. A wiemy przecież że to brednie.

Szach mat.
@zakowskijan72: a co to za artykulik, brednie jakbym jechowca słuchał.

Wiesz że kościół przez wieki uznawał te obliczenia arcybiskupa, zanim zaakceptował prawdę i fakty, ponad głupotki z książki.

Jezus maria ale brednie w tym artykuliku. Więc tak, gość próbuje podważyć mój argument twierdząc, że drzewo genealogiczne z biblii nie jest bardzo dokładne, bo jest jedna sprzeczność, tzn jeden autor podaje o 2 pokolenia więcej niż drugi.

No ja #!$%@?, czyli nie
@zakowskijan72: Czyli co, tak szczekałeś i plułeś, tak radośnie wrzucałeś linka, a nagle kiedy chce poznać jakieś argumenty to ucieczka.

Brawo, mam nadzieje że dzięki mnie zrozumiesz jak bardzo chrześcijaństwo i krk mija się z prawdą.