Wpis z mikrobloga

Motoryzacyjnie zakręcone Mirki. Mam trochę dziwne pytanie, ale jak najbardziej na serio.

Mam taki problem, że przez rozwalony kręgosłup i kolana mam problem z wsiadaniem i wysiadaniem z samochodów, które są nisko zawieszone (tzn. fotel jest dość nisko). Obecnie jeżdżę Volvo S60 i to już jest za nisko (tak wiem, że ogółem nie jest, ale dla mnie jest). W związku z tym rozglądam się za autem, w którym podłoga i fotele byłyby wyżej i ułatwiłoby to wsiadanie i wysiadanie bez bólu i akrobacji. Niestety większość SUVów jest poza budżetem, bo budżet to około 30k złotych - oczywiście chodzi o używkę. Warunkiem koniecznym jest silnik diesela, auto 5 osobowe, auta typu kangur z kratką odpadają.

Może przychodzą wam do głowy jakieś ciekawe modele w tych pieniądzach?

#motoryzacja #samochody #samochod #auto #auta #mercedes #volvo #bmw #opel #audi #skoda #kia #toyota #reanault #citroen #volkswagen
  • 31
  • Odpowiedz
@gobi12: zerknij na blizniaki - suzuki sx4/fiat sedici. jezdze tym od czasu do czasu i wsiada sie zdecydowanie wyzej. ewentualnie jeep grand cherokee WJ.
  • Odpowiedz
@gobi12
@Kulek1981 miałem jeszcze nie dawno picasso starszy model. Gdyby nie to, że na liczniku 200k, a tak naprawdę pewnie z 500k to pewnie dalej by jeździł u mnie.
Nie wiem jak nowsze, ale był najbardziej wygodny samochód. Chociaż teraz roomster i też jest fajny.
  • Odpowiedz
@m4rk: nie wiem jak jest w sx4, ale w Altea siedzi się wyżej niż w zwykłym sedanie/kompakcie oczywiście ze nie jest to suv :).
  • Odpowiedz