Wpis z mikrobloga

#gorzkiezale #kurier #dhl #olsztyn
Uwielbiam gdy paczki przywozi mi DHL. Zaglądam do skrzynki pocztowej a tam nalepka od DHL a na niej tylko numer paczki i chyba numer telefonu do kuriera zapisane długopisem. No i jeszcze nadrukowany na naklejce numer na infolinię. Naklejka znaleziona w piątek około godziny 17:00. Kurier nie odbiera telefonu w piątek o 17:00 ani w sobotę około godziny 10:00. Poszukiwania paczki na stronie DHL zakończyły się informacją, że jest do odbioru w firmie między 10:00 a 16:00. Znaczy się muszę zrywać się z pracy albo brać dzień wolny, żeby odebrać paczkę. To już Poczta Polska ma usługi na dużo wyższym poziomie. Jakoś kurierzy z innych firm potrafią zadzwonić i podpytać jak paczkę dostarczyć. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Będę unikał zakupów wszędzie tam, gdzie paczkę będzie miał mi dostarczyć DHL.
  • 6
@ZbigniewO ja miałem lepiej, dwa lata temu, DHL, Olsztyn, zamówiłem coś na allegro, po tygodniu żadnej paczki, SMS, awizo, maila, nic... Piszę do sprzedającego że już tydzień minął i dalej nic. Odesłał mi wiadomość z nr przewozowym. Moja paczka była w mieście już na drugi dzień od zamówienia, tylko szanownemu panu kurierowi nie chciało się jej dostarczyć, ani zostawić awizo, ani zadzwonić, ani nie powiadomić mnie w żaden inny sposób. A tego
@ZbigniewO well. Ja czekam na swoją paczkę już jakiś czas. Nie ma, nie ma to patrzę na tracking. Pisze że była próba dostarczenia i ze odbiorca został poinformowany. Taki #!$%@?. Żadnego awizo, maila, smsa no nic. Czarna dupa. Nie moge w dodatku przesłać paczki do jakiegos ich punktu i odebrać a dlaczego? Bo żeby to zrobić trzeba podać numer paczki który zawiera tylko liczby, mój ma również litery więc nie działa xDdd