Wpis z mikrobloga

Co jak co ale dużo w tym racji. Obecnie większość ludzi co mówią że mają depresję wcale jej nie ma i jest to tylko usprawiedliwienie dla #!$%@?. Niektórzy nie mają pracy, domu, czasami są niepełnosprawni i muszą żyć bez obu rąk, a jeden z drugim płaczą że im nie wyszło z dziewczyną czy nie mają znajomych i omg mam DEPRESJĘ.
@Jerry664: nie, nie tylko bo jakbyś nie zauważył pisałem też o takich czynnikach jak utrata pracy, wyrzucenie na bruk itd. a na wykopie atencyjne różowepaski i stulejarze piszą w jakiej to oni są depresji bo ich dziewczyna odrzuciła albo mają nadwagę i nie mogą znaleźć znajomych (jakby jedno z drugim miało jakikolwiek związek). Chodziło mi po prostu o to, że ludzie mają dużo większe problemy a obecnie depresja (nie w każdym
@RiverStyx: była jedna taka węgierka co tu pisała że jaka to ona nie jest biedna i że się zaraz potnie xD nawrzucałem jej i jej przeszła chęć zabicia się, daj ludziom szanse by nienawidzili kogoś, zyskają nową siłę do życia
jeden z drugim płaczą że im nie wyszło z dziewczyną czy nie mają znajomych i omg mam DEPRESJĘ


@Rst00: to nie jest depresja przecież xD

utrata pracy, wyrzucenie na bruk itd. a na wykopie atencyjne różowepaski i stulejarze piszą w jakiej to oni są depresji bo ich dziewczyna odrzuciła albo mają nadwagę i nie mogą znaleźć znajomych (jakby jedno z drugim miało jakikolwiek związek)


Możesz nie mieć najmniejszego powodu a i