Wpis z mikrobloga

Ja piernicze ale żenada się odwaliła. Kumpel był w sobote na weselu i jego kolega a mój znajomy postanowił przy wszystkich zrobić comingout. Ponoć w środku wesela troche podchmielony podszedł do orkiestry i oświadczył wszystkim gościom, że jest gejem i ma partnera. Najlepsze, że był z jakąś kolezanką, ktora po tej akcji szybko się zmyła. Serio homoseksualiści, jesteście tak zadufani w sobie, że musicie wszystkim oświadczać, że pukacie się w pupke? Myślicie, że aż tak wszystkich to interesuje?

Ponoć orkiestra musiała po tym grać "Jedzie pociąg z daleka" przez dwie godziny a goście robili ciuchcie przez połowę miasta, żeby rozchodzić tą żenadę. I potem. się dziwicie, że ludzie nie są w stosunku do was tolerancyjni jak przy każdej okazji wciskacie ludziom swoją orientację.

#homoseksualizm #zenada ##!$%@?
  • 120
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@adam2911: według mnie to podobna sytuacja jak z przyjściem panny w białej balowej sukience na czyjeś wesele. To nie czas i miejsce na takie ubranie, to nie czas i miejsce takie wyznanie. I nie chodzi tu o tolerancję, tylko o kulturę. Jest to po prostu nietakt.
@Naxster Czy ja wiem? Myślę, że mógłby się pojawić wpis o gownokibicach i Sebkach. Z drugiej strony jednak taki comming out mógł zrobić wrażenie a wrażenie może robić tylko panna młoda na swoim weselu xD A kobiety są strasznie na to wyczulone (czytam papilota to wiem). Kiedyś jedna prawie na śmierć znienawidziła siostry dlatego, że na jej przyjeciu zareczynowym oznajmiła, że jest w ciąży :D
@adam2911: dla mnie to oświadczenie na równi- mam partnerkę, zaręczyłem się, będziemy mieli dziecko.
Ale jest jedno ale- tak jak na weselu nie skupia się uwagi na sobie mówiąc na początku imprezy, że hohoh po 10 latach w końcu udało się zajść w ciążę, tak powinno się już powstrzymać do końca imprezy z innymi wieściami. Jednak wesele ma się skupiać na państwu młodych.
@elokompaniero: @stunner: on się zaręczył, czy tylko powiedział, że ma partnera?
@alejandra15: dewiacją i zboczeniem to jest wiara:
- w kolesia, który respawnuje się po trzech dniach i ma super moce;
- że kobieta zaszła w ciąże przez "niepokalane poczęcie" (jeszcze głupiego Józefa potrafię zrozumieć, trafił się rogacz, dostał bajeczkę i szczęśliwy, ale przez miliardy ludzi na świecie) ¯\_(ツ)_/¯;
- że masturbacja i homoseksualizm to coś złego;
- w
@PolejWoda

Nie ma żadnych badań, które potwierdzają że honoseksualizm jest genetyczny. Są tylko badania, które mogą na to WSKAZYWAĆ. Także można uznawać sobie to za dewiacje albo nie dewiacje według własnego uznania.
@LittleWhite: No jednak okreslenie dewiacje jest terminem medycznym i istnieja scisle okreslone reguly kiedy sie stosuje. Nad zrodlami mozemy dyskutowac ale orientacja homoseksualna jest faktem i tylko ignorant temu zaprzecza.
@PolejWoda Ja tylko stwierdzam, że można to uznać zarówno jako chorobę jaki normalną, zwykłą, kolejną orientację. Nie ma jednak żadnych badań, które by przemówiły jednoznacznie za 1 albo 2 opcją, więc nie masz prawa powielać kłamstw i mówić komuś że to nie jest lub jest choroba. Bo jeżeli homoseksualizm jest chorobą, to można to wyleczyć. Człowiek tylko nie wie jak, albo jest to nieodwracalne. Ja uważam, że każdy ma pociąg do obu
@adam2911: A ja się do tego odniosę tak: jeśli ktoś ma potrzebę o tym mówić, niech mówi. Jak wy mówicie, że macie dziewczynę/chłopaka albo idziecie razem za rękę to epatujecie swoim "hetero zboczeniem" podobnie. Sama nie miałam potrzeby wszystkim tego oświadczać, wie najbliższa rodzina, paru bliższych znajomych, kiedy ta informacja wychodziła przypadkiem. Ale z dziewczyną się na mieście nie ukrywam i nie mam zamiaru.

Natomiast duże NIE do wylecenia z takim