Wpis z mikrobloga

Ja piernicze ale żenada się odwaliła. Kumpel był w sobote na weselu i jego kolega a mój znajomy postanowił przy wszystkich zrobić comingout. Ponoć w środku wesela troche podchmielony podszedł do orkiestry i oświadczył wszystkim gościom, że jest gejem i ma partnera. Najlepsze, że był z jakąś kolezanką, ktora po tej akcji szybko się zmyła. Serio homoseksualiści, jesteście tak zadufani w sobie, że musicie wszystkim oświadczać, że pukacie się w pupke? Myślicie, że aż tak wszystkich to interesuje?

Ponoć orkiestra musiała po tym grać "Jedzie pociąg z daleka" przez dwie godziny a goście robili ciuchcie przez połowę miasta, żeby rozchodzić tą żenadę. I potem. się dziwicie, że ludzie nie są w stosunku do was tolerancyjni jak przy każdej okazji wciskacie ludziom swoją orientację.

#homoseksualizm #zenada ##!$%@?
  • 120
@adam2911: Różni ludzie mają różne potrzeby na zakomunikowanie rodzinie i znajomym, że są gejami. Nie ma to jak spłycać tak ważną dla niego informację z tego, że obiektem jego miłości jest mężczyzna, a nie tak jak myśli się w społeczeństwie, czyli kobieta do "Serio homoseksualiści, jesteście tak zadufani w sobie, że musicie wszystkim oświadczać, że pukacie się w pupke?". Klasyczne skupienie się na tylko jednym aspekcie takiego oświadczenia. Aż mi się
Serio homoseksualiści, jesteście tak zadufani w sobie, że musicie wszystkim oświadczać, że pukacie się w pupke? Myślicie, że aż tak wszystkich to interesuje?


@adam2911: Tak, wszyscy homoseksualiści tylko czekają na to, aby móc publicznie opowiedzieć każdemu kogo i jak ruchają. Ten jeden przypadek z którym miałeś do czynienia, w 100% potwierdza ze wszyscy tacy są.