Wpis z mikrobloga

Ja piernicze ale żenada się odwaliła. Kumpel był w sobote na weselu i jego kolega a mój znajomy postanowił przy wszystkich zrobić comingout. Ponoć w środku wesela troche podchmielony podszedł do orkiestry i oświadczył wszystkim gościom, że jest gejem i ma partnera. Najlepsze, że był z jakąś kolezanką, ktora po tej akcji szybko się zmyła. Serio homoseksualiści, jesteście tak zadufani w sobie, że musicie wszystkim oświadczać, że pukacie się w pupke? Myślicie, że aż tak wszystkich to interesuje?

Ponoć orkiestra musiała po tym grać "Jedzie pociąg z daleka" przez dwie godziny a goście robili ciuchcie przez połowę miasta, żeby rozchodzić tą żenadę. I potem. się dziwicie, że ludzie nie są w stosunku do was tolerancyjni jak przy każdej okazji wciskacie ludziom swoją orientację.

#homoseksualizm #zenada ##!$%@?
  • 120
@MonitoringMediow Kurczę no. W tym dniu najważniejsza jest para młoda i już. I nie powinno się wyskakiwac z czymś takim, nie ważne czy chcesz obwieścić światu, że jestes gejem, hetero, w ciąży, właśnie się zareczyłeŝ czy wygrałeś w totka. Nie ważne co się krzyczy pijackim głosem w mikrofon orkiestry. Po prostu się nie krzyczy i już.
@PolejWoda kraje zachodnie to inna para kaloszy tego geje chyba w Polsce nie sa stanie zrozumiec...
Polak chce zobaczyc ze gej to zwykly czlowiek ktory nie chce oglaszac tego na czyims weselu, nie biega po ulicy w stringach i nie popiera Palikota, nie gada o swoim gejostwie na kazdym kroku i nie oskarza wiekszosci o nietolerancje tylko jest poprostu zwyklym obywatelem ktory nie robi z tytulu preferencji sposobuna zycie
wtedy przecoetny Polak
@Kick_Ass: No ba, przecież pary hetero nie uprawiają seksu analnego XD
@Soultronik:

nie gada o swoim gejostwie na kazdym kroku

Trzeba nie tyle mówić o gejostwie/lesbijstwie tylko mówić o tym dlaczego potrzebe są związki partnerskie równość małżeńska bo większośc osob tego nie rozumie/nie wie na czym polega

nie biega po ulicy w stringach i nie popiera Palikota

Nikt w Polsce nie biega po ulicy w stringach (https://www.youtube.com/watch?v=bWwPiYqaGdA), łykasz propagandę
@adam2911: Tak jak nic nie mam do homoseksualizmu, tak wyskakiwanie z jakimiś oświadczeniami na czyimś ślubie mi się nie podobają za bardzo i sam pewnie poczułbym nie tyle niesmak co żenade z serii "aha, #!$%@? mnie to xD".

Z drugiej strony mamy jednak takiego OPa, który przekłada wybryk jednego gościa na całą grupe, bo eksperyment myślowy że wszyscy homoseksualiści nie mają jednakowego myślenia jest za trudny do przeprowadzenia. Z resztą o