Wpis z mikrobloga

No to zaczynamy przedostatni tydzień pracy w UK i wracamy do Polski (ʘʘ) Nie mogę się już doczekać!


Utworzyłem tag #powrotzezmywaka. Wrzucę do niego w tygodniu swoje przemyślenia po niemalże czteroletniej emigracji i opiszę pokrótce swoje przygody. Za kilka miesięcy z tagu się dowiecie czy w Polsce jeszcze nie umarłem z głodu.

[ #uk | #emigracja | #polska | #powrotzezmywaka ]
  • 16
@UberKatze: Kuuurna, tag będzie naprawdę ciekawy jak zaczniesz opisywać te wszystkie wygrane na Agency, zeusa na respie, randomowe wygranie 600 funtów na ruletkach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powodzenia!

Nie zapomnij o historii o tych monitorach i polskiej pseudo mafii xD
@Wojtex28: Nie do końca polskiej. Ten sklep jest prowadzony przez Kurdów :P

Btw. byłem w nim ostatnio ze znajomymi w celu zakupienia alkoholu... Nie sprzedają ani papierosów, ani nawet piwa. Żadnego. :D Do dupy im się dobrali. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Shiv: Nie trzeba murzynowa. Mniejsze miasto czy centrum Londynu - bez różnicy. Rano jak się idzie przez centrum to trzeba chodzić ulicami, bo na chodnikach leżą góry worków ze śmieciami wystawione przez bary i sklepy. A jak się chodzi między domami to też niedobrze się zwłaszcza latem robi jak cuchnie z tych śmietników przed domami. W wolnej chwili napiszę wpis o moich wrażeniach, postaram się porobić jeszcze kilka ciekawych zdjęć póki