Wpis z mikrobloga

@PonuryBatyskaf: normalizacja prostytucji, próba uczynienia z tego normalnej ścieżki kariery dla czytających dziewczyn
ale umówmy się kto uwierzy takiej propagandzie? chyba ludzie którzy i tak mają już takie ambicje.

dlatego też wprowadzane do przestrzeni publicznej są takie słowa jak "sexworkerka", komunistyczna nowomowa i rozmiękczanie prawdy, promowana jest "kariera" na onlyfans i zarobki popularnych prostututek z tego portalu.

Szatan działa
  • Odpowiedz
@PonuryBatyskaf kiedyś takie artykuły brałem na poważnie. od czasu kiedy znajomy co w tym siedzi powiedział mi że wszystko jest zmyślone i tekst powstaje jak książka fantasy przestałem zwracać uwagę na tego typu treści.
Praktycznie zawsze gdy jest temat w którym rozmowa jest z anonimowym człowiekiem to pytania i odpowiedzi są fantazja jednej osoby.
  • Odpowiedz
Przecież tego nikt nie czyta i takie artykuły są właśnie winą tego, bo kontrowersja = popularność artykułu.

Odpowiedz


@Cztero0404: kto nie czyta to nie czyta, ja jasno widze że w mediach jest promowana prostytucja i szeroko rozumiana wolnośc obyczajów. Gazety, filmy, muzyka wszędzie przekaz ten sam.
  • Odpowiedz
@milliebobbybrown666: Szatan działa? Co to ma ze zmyślonym katolskim bogiem zła wspólnego? Prostytucja w wariancie cywilizowanym (co udało się osiągnąć dzięki pewnemu portalowi internetowemu, którego już z nami nie ma) to ogólnie nie jest żadne straszne zjawisko. Na pewno chwały nie przynosi. Ale to tyle.
  • Odpowiedz
@PonuryBatyskaf: Normalnie internet explorer - odkryłeś artykuł z kwietnia xD I co złego w tym, że popracują i zarabiają? Lepiej jakby znalazła sobie nadzianego faceta i nie musiała nic robić?
  • Odpowiedz