Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@In_thrust_we_trust: ale kto tu mówi o skrajnej, ekstremistycznej lewicy? z obrazka wynika że jak popieram równy dostęp do lekarza albo darmową edukację to jestem zły bo to przecież lewicowe postulaty
  • Odpowiedz
@xiv7: tam jest napisane "lewactwo" a nie "lewicowe postulaty". Czyli chodzi o skrajną lewicę, a nie żadne równe dostępy do lekarza xD

Ps nje ma czegoś takiego jak darmowa edukacja, jest co najwyżej bezpłatna edukacja.
  • Odpowiedz
  • 8
@xiv7 chodzi o lewactwo nie lewicę czyli o równy dostęp do wyboru płci danego dnia wg kaprysu a nie socjalizm gierka i rowny dostep do lekarza. Za prawdziwej komuny to by wam towarzysze pokazali gdzie wasze miejsce . Lewactwo to skrajny odłam obecnej lewicy ...
  • Odpowiedz
@xiv7
Nie wiem w sumie jak teraz, ale te incele z polibudy, kiedy ja studiowałem często byli zaobrączkowani kolo 3 roku xD. Mnóstwo konkretnych ludzi, którzy mieli już plany na rodzinę.
  • Odpowiedz
co jest nie tak z zakazem popieraia skrajnej lewicy?


@In_thrust_we_trust: przecież tam nic nie ma o żadnej skrajności, więc znając życie chodzi o wszystko co nie jest konfederacją, oraz PiSem, ale PiS nie jest lewactwem tylko w okresie wyborczym kiedy trzeba zagłosować na dudę, albo stworzyć wspólne listy dla konfedepisu

chodzi o lewactwo nie lewicę


@sEB-q: jak wyżej
  • Odpowiedz
@zetzet: teraz klaskanie uszami, ale jakby oferta była z "zakazem popierania prawicy i prawactwa" to ujadanie słychać byłoby na całym mirko, bo wtedy to złe i niedobre xD

  • Odpowiedz
@zetzet: biorąc pod uwagę jak wielkie straty potrafią wywołać lekko chorzy ludzie o lewicowych poglądach zatrudnianie przeciw wagi to sensowna decyzja. Jak w fb Zukemberg robi kontrole i masowo zwalniał skrajnych lewakow to Ci ludzie na rozmowach kontrolnych mówi że oni słyszeli że są wzywani, że dano mim znak, i że są w pracy by realizować te wizje a nie pracę…
  • Odpowiedz
@zetzet po pierwsze widać że autor ogłoszenia nie ma zielonego pojęcia o robieniu gier. Gra mmo w miesiąc, dobre sobie. On ma wszystko rozpisane - jeszcze lepsze.
Po drugie w ogłoszeniach nie ma miejsca na teksty o światopoglądzie czy tożsamości. Wyobraź sobie że ktoś wrzuca ogłoszenie “nie dla białych hetero mężczyzn”. Wykop by eksplodował z bólu dupy że dyskryminują.
  • Odpowiedz
Wyobraź sobie że ktoś wrzuca ogłoszenie “nie dla białych hetero mężczyzn”


@Nytalith: przeciez sa wrzucane takie ogloszenia tylko sa napisane "przyjmiemy kobiete/mniejszosc" etc. wiec to nic nadzwyczajnego aktualnie

a patrzac na drame z baby inc to lepiej juz zeby incele robily gry niz postepowi lewacy
  • Odpowiedz