Wpis z mikrobloga

Hej, trudno mi się pozbierać po tych wszystkich prezentach sprawiła mi moja super para @luc. Zapamiętajcie ten nick, tak właśnie, Łukasz zrobił w tym roku najlepszą paczkę! Dostałem fantastyczny list, którego wam nie pokaże, ale jest fantastyczny, musicie mi uwierzyć na słowo - patent wykorzystam w przyszłej edycji bo jest.. no fantastyczny.
Brak mi słów, bo dostałem wszystko o czym przez chwilę w tej edycji nawet nie pomyślałem, że dostane.
Mój opis od początku był skierowany na humor i dobrą zabawę, opisałem w nim siebie, tak, żebym każdy kto mnie nie zna dowiedział się o mnie jak najwięcej. że jestem (wysokim) szarym mirkiem, z zainteresowaniami i poczuciem humoru co cenie i 'wymagam' od innych aby te zdolność posiadali. Aby umieli się z siebie śmiać tak jak ja się śmieje z siebie, aby nie chodzili smutni i z przysłowiowym kijem.
Łukasz dziś wprawił mnie w euforie szaleństwa, dostałem.. no po prostu zobaczcie.
Jestem wielkim fanem Daniela Ricciardo, według mnie najbarwniejszej postaci formuły. Dostałem jego zdjęcie... bo napisałem, że lubię fajne fotografie i mam wolne miejsce na ścianie, pięknie czyż nie? Dostałem koszulkę.. oficjalną koszulkę ze stajni Redbulla, która będzie przyodziana każdej wyścigowej niedzieli ( i nie tylko, zgadnijcie, kto jutro pójdzie tak do pracy?).... szyta jak na mnie. Dostałem płytę z Cold Playa.. jezu no nie mogę.. łzy same się cisną. Dostałem książkę o kierowcach formuły w języku angielskim za co naprawdę bardzo Ci dziękuje, zmobilizuje mnie to do nauki na wyższy poziom angielskiego. Dostałem super brylok, który już będzie przy mnie na zawszę. Dostałem super kalendarz na 2018 z furami, które oglądałem tylko w necie, teraz będę je oglądał obok zdjęcia Daniela na ścianie. Dostałem słodycze, których nigdy nie kosztowałem, a które z chęcią zjem :D Dostałem fantastyczny list oraz gazetkę prosto z "wyspowego" lidla - wiedzieliście, że por na wyspach kosztuje 69 pensów?
Dostałem radość i uśmiech, bo Łukasz stworzył paczkę, która grubo przekracza moje jak i innych możliwości, za co dziś, Łukaszu serdecznie Ci dziękuje. Nie wiem co mógłbym jeszcze napisać, ponieważ jest mi tak dobrze na serduszku.
List ląduje na mojej ścianie dla najlepszych chwil obok listu mojej poprzedniej pary z poprzedniego roku. Co roku trafiam na fantastyczne osobistości, czego sobie i wam życzę w przyszłej edycji.
Dodatkowo pragnę powiedzieć, że całość tak pięknie pachnie, że muszę Cię zapytać i poprosić o nazwę perfumu.
Czy można wygrać więcej? Ja wygrałem wszystko.
#wykopoczta #oswiadczenie #radosc #chwalesie #wykopaczka
perkaman - Hej, trudno mi się pozbierać po tych wszystkich prezentach sprawiła mi moj...

źródło: comment_kBITy0bKb93gtIH3OGn4MreSoTIsInX7.jpg

Pobierz
  • 1