Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wynajmował ktoś pokój w mieszkaniu z Ukraińcami? Bo dzwoniłem w sprawie wynajmu kilku pokoi i w każdym mieszkaniu mieszka przynajmniej jedna osoba z tego kraju. Nie chcę generalizować, ale do tej pory każdy spotkany przeze mnie Ukrainiec okazywał się fałszywy albo cwany i np. #!$%@?ł się w robocie jak nikt nie patrzy lub jeździł na gapę i udawał że ni panimaju przy kanarach i nie dostawał w ten sposób mandatu. Boję się, że coś rozjebią w mieszkaniu albo mi coś ukradną, rozpłyną się i potem będzie problem, bo u nich ich nie dorwiesz (bo nie są w UE i gówno im możemy zrobić u nich w kraju).
Tak jak pisałem wyżej, nie chcę generalizować, ale takie były moje doświadczenia z tym narodem. Dlatego też piszę przez AMW, bo pełno tu ukrainofili i zaraz by mnie wyzywali od płatnych ruskich trolli ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#ukraina #wynajem #mampytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: Oddziel Ukraińców roboli od Ukraińców pracowników umysłowych. Ta pierwsza grupa chodzi stadami po mieście i faktycznie to bydło, tak jak w UK, Polscy robole to też z reguły bydło bez rigczu. Poznałem już paru Ukraińców, pracujących w korporacyjach i z chęcią zamieszkałbym z nimi pod jednym dachem. Fajni, kulturalni i pracowici ludzie.
@AnonimoweMirkoWyznania U mnie w pokoju obok mieszkała 17letnia Ukrainka I problemów z nią nie było, tylko długo zwlekała z myciem naczyń.
Wyprowadziła się, a na jej miejsce.. Ukrainiec. XD Tez młody, trochę nieogarnięty, ale na razie nie mam zdania o nim.
@Lunari: No jej nie pasowało właśnie to bo wcześniej żyła z jakąś dziewczyna jak w komunie, czyli wszystko wspólne i wszystkie pokoje też, a tu siedzi taki Ukrainiec i łupie na okrągło w Wowa i nie imprezuje w domu XD

@AnonimoweMirkoWyznania: Wszystko zależy na kogo trafisz. Akurat z moimi znajomymi by się pewnie fajnie mieszkało, na pewno bym z głodu nie umarł. Ale znam też takich z którymi bym nie dał rady mieszkać. Ti samo się tyczy Polaków i wszystkich innych nacji
@AnonimoweMirkoWyznania Koleżanka wynajmuje pokój w domu, lokatorzy mają dla siebie całe piętro, jest ich tam siódemka, każdy ma jednoosobowy pokój. Jest jedną Ukrainka właśnie. Z tego co mi koleżanka opowiadała, to czepia się o wszystko, nawet jakieś drobnostki. Sama natomiast o 6 rano puszcza radio Maryja, lub pieprzy się że swoim facetem (nie wiem czy też Ukrainiec) tak, że wszystko dokładnie słychać. Ostatnio ten jej facet właśnie rzucił się na koleżankę i
nie warto jak mozesz to nie mieszkaj z ukraincami. Na poczatku cicha woda ze nawet ich nie slyszysz. Potem jak zbadają temat to sie zaczyna dzicz.