Wpis z mikrobloga

Mam 22 lata i juz od dłuższego czasu nie mam żadnej ochoty na granie. Nie wliczam do tego filmików które czasem zrobię na YT i wrzucam je pod tag #polskiyoutube.

Też tak mieliście czy macie? Nie chodzi mi o nolajfienie przed grami pół dnia, ale taj pograć żeby chociaż na chwile zapomnieć o otaczającym świecie. Czy to juz starość, ze zyje wyłącznie pracą, domem i studiami?

#kiciochpyta #zalesie #gry #pc
  • 11
@mtvsh: Bo gry w ostatnich latach to szmelc.
W 2004 dobre gry, które mi się podobały wychodziły co dwa tygodnie.
W tym roku może warto byłoby zainteresować się Warhammer2 Total war i Shadow of War. Poza tym to dramat.
@Slucham_psa_jak_gra_: Ja za to mam nakupione ze 30-40 gier sprzed 2004 w GOGu, w które kiedyś grałem/zawsze chciałem zagrać i jakoś nie bardzo mam kiedy to ruszyć... A potem kolejna promocja i kolejne 3-4 gry, których pewnie nigdy nie ruszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mtvsh: Ja tak miałem przez jakieś pól roku.

Dla mnie było to spowodowane brakiem interesujących tytułów. Zrób sobie krotka przerwę od gier, w sensie nie myśl o nich, pooglądaj filmy, seriale, poczytaj coś. Po jakimś tygodniu, dwóch zacznij się oglądać za czymś co by Cie mogło wciągnąć i zacznij grac. Polecam tez zmienić troszkę podejście do gry. Rob rzeczy wolniej, ciesz się światem, planuj co będziesz robił w grze.

Zmień swój
@aksal89: tak jak wyżej napisałem, zmień podejście do gier. Nie gramy całymi dniami tylko delektujemy się godzinka, dwoma. Tak samo najpierw pracuj a gry traktuj jak nagrodę.

Jak nastawiałem się na granie całymi dniami, czy ogółem bardzo długo w dana grę to bardzo szybko mi się nudziła.
Wolniejsza rozgrywka i w zależności od tytułu delektuj się światem