Wpis z mikrobloga

@NuclearCycling: nie, nie miałbym nawet tyle energii w zapasie, żeby mieć całymi dniami komórkę odpaloną. Ale jeśli wejdziesz na mój profil, na moje wpisy z mikrobloga i wybierzesz tag #rowerowyrownik i przelecisz ileś tam wpisów to dojdziesz do zapisów z wyprawy, gdzie trasa jest mniej więcej opisana.
@decorum: Tak? To fajnie :) tych miejscowości było tyle, że nie pamiętam każdej. Ale jak resztę wiem skąd dokładnie są to musi to być albo ten pałac albo ta cerkiew rozpadająca się.
@Kolsky: rozpadająca się cerkiew, szkoda jej, lokalne władze nie bardzo się interesują, szkoda że nie podjechałeś jeszcze 10 km dalej do Starego Dzikowa tam jest cerkiew gdzie kręcono "Katyń" ;)
@Tajnyciula: jakby co to służę radą :) budżet na 2 tygodnie zamknął mi się w około 500zł gdzie najwięcej zjadły bilety wstępu. Przed wyprawą to musiałem też trochę sprzętu dokupić, ale tego nie liczę bo to majatek trwały który mi posłuży jeszcze wiele lat.
@decorum: Tam chyba miałem lekkie problemy z nawigacją, Pamiętam, że na końcu wsi przed rozwidleniem jakaś kobiecina mi wskazała drogę.
@Isanell: Nie, ale byłem w Królowym Moście które to niby miało być w U Pana Boga za piecem. Na filmie było co innego, w rezultacie to mała wioska a nie miasteczko i nie na odludziu tylko blisko ważnej drogi krajowej.
@ma_ma_malina_ma: no to jadąc od góry:
-pogórze przemyskie (turnicki park narodowy który powinien juz dawno powstać.)
-Jarosław
-2 kolejne to gdzieś po drodze na jakis pałac się natknąłem, teraz już nie kojarzę miejscowości
-cerkiew w Cewkowie
-fontanna i kamieniołom to Józefów koło roztoczańskiego pn
-drewniane kapliczki to Górecko Stare
-chatka z obrazami to skansen w roztoczańskim PN
-drewno to rezerwat na bukowej górze w rpn
-zagroda Guciów
-Zamość
-synagoga i podziemia
@NuclearCycling: Jeszcze zrobiłem zbiorczy opis każdego dnia https://www.wykop.pl/wpis/27010001/w-koncu-zebralem-sie-na-napisanie-relacji-z-mojej-/
@warsaw4ever: jeśli chodzi o GV no to biebrzański park narodowy (tylko tam warto będzie odbijać w bok, tylko unikaj czerwonego szlaku odbijającego od głównej drogi w okolicach Gugny), dalej Augustów i wigierski PN, można zachaczyć o dolinę Rospudy, chociaż sama w sobie nie jest nie wiadomo czym. Puszcza białowieska na pewno fajna, na Białoruś też da się przeprawić. I puszcza Knyszyńska ze