Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Android
  • 10
@Znawca_Bigosu poranne mirko "jezu jakiego mam kaca", "jaki jestem zmeczony po pracy" "sobota a juz nie moge spac" itp itd ale jak napisalem ze jestem w pracy to wielkie oburzenie ze jak tam mozna i ze jestem niewolnikiem xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@Znawca_Bigosu #!$%@? nie pisze ze ty to powiedziałeś || jest we wcześniejszej wypowiedzi. Zreszta nie wazne. Na wykopie najlepiej byc wygrywem w #!$%@? z idealnym zyciem chociaz wiekszosc tutaj tu przegrywy. Nauczka żeby nie pisac za wiele.
  • Odpowiedz
@uszyk90: Tylko wiedz że doceniam twoją pracę, sam jestem zapisany na kurs spawania. Tylko umartwianie się nad tym jak ma się ciężko nie prowadzi do niczego dobrego, dla zdrowia psychicznego
  • Odpowiedz
@uszyk90: Dzięki wielkie za Twoją wykonaną pracę i poświęcenie! Ktoś musi to robić, najwidoczniej nadajesz się do tej roboty jak nikt inny! Dzięki!

@TheThisMan: Dnia byś w jego robocie nie wytrzymał bo cipciunia z Ciebie ;) Nie obraź się, ale każdy może robić to samo. Są ciężkie pracę i ktoś musi je wykonywać. Niestety
  • Odpowiedz
@uszyk90: ostatnio jak tu zrobilem zarzutke wytykajaca hipokryzje wykopkow ktorzy mowia, ze jak ktos pracuje 'ciezko' to ma prawo byc zmeczony, a kiedy zestawilem to z praca znienawidzonych tutaj kierowcow tirow to takie #!$%@? umyslowe wyszlo, ze szkoda gadac xD

#!$%@? ze zeby oni mogli siedziec w biurze grze jest cieplo i wygodne nowe krzeslo to ktos musi pracowac w elektrowni na 26h awariach albo 15h w kabinie ciezarowki bo krzesla
  • Odpowiedz
Mowienie ze tylko prymitywy wykomuja prace fizyczna bo dobra jest tylko umyslowa to jest tak samo polackie nosaczowe myslenie jak mowienie ze tylko praca fizyczna jest pracą.
Ludzie ogarnijcie, wszystkie zawody sa potrzebne skoro funkcjonuja i wszystkim tym ludziom nalezy sie szacunek za to wlasnie ze pracuja a nie biora zasilkow. Te wojenki pracownikow umyslowych z fizyczbymi to jakies po prlowskie pozostalosci, klapki ktore wtloczyli wam rodzice wychowani w poprzednim ustroju.
  • Odpowiedz
@TheThisMan: @WesolySromek: nie koniecznie. Dla niektórych praca jest wartością samą w sobie. Czują, że żyją tylko pracując. To trochę jak najemnicy którzy nie potrafią żyć bez wojny albo podróżnicy duszący się w domu. Inna perspektywa widzenia świata.
  • Odpowiedz
@uszyk90: no przecież piszesz #!$%@?, zeby nie narzekać, to po co narzekasz?

Milej soboty wam zycze i nie narzekajcie tak duzo mireczki! :)


Po prostu inni narzekali na prace po 8h to ja ponarzekalem na moja. Nie wolno #!$%@? czy co? Pisz sobie co chcesz i dej pisac innym.
  • Odpowiedz