Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@TheThisMan: to czemu narzekacie, że macie na rano do pracy? Phelps pracuje 6 dni w tygodniu i dużo ciężej fizycznie, niż wy. Ja mam tam, że im więcej zarabiam tym chce więcej pracować, żeby więcej zarobić. Jestem po prostu za młody, żeby pracować po 8h dziennie. Gdybym był jakimś seniorem javy 100 zł/h to bym chyba pracował po 12h 6 dni w tygodniu XD
@WesolySromek:
  • Odpowiedz
  • 0
@uszyk90, w której elektrowni pracujesz? Pracowałeś już tam latem 2015 roku? Pytam, bo jestem ciekaw jak wyglądała praca podczas wprowadzania ograniczeń.
  • Odpowiedz
@uszyk90 Pozdrawiam ciepło. Chciałeś pokazać, że można być uśmiechniętym i zadowolonym z życia pomimo ciężkiej pracy, ale Mirki ci udowodniły inaczej co mnie wcale nie dziwi tu xd Rób swoje i nie poddawaj się. Pewnie ta 26h robota cię tak nie znechecila i wkurzyla jak odpowiedzi na twój wpis.
  • Odpowiedz
@uszyk90: @Znawca_Bigosu: @WesolySromek:
Te wpisy o niewolnictwie to już totalny absurd.
Teraz każdy chciałby posadzić się za biureczkiem ze swoim stosem papierków i robić z tego tabelki z excelu.
Tylko, że taka praca społecznie jest gówno warta. Jest na nią popyt i jest płatna ze względu na ogromny rozrost państwa, biurokracji, korporacji przy czym tak jak wspomniałem jest gówno warte - to wirtualna gospodarka. Tylko, że jak ktoś dostaje
  • Odpowiedz
@LaurenceFass: praca ludzi staje się nieopłacalna, dlatego ludzie od niech odchodzą, coraz mniej czegokolwiek jest wytwarzane przez ludzi, bo robot może pracować 24h na dobę i nie dostawać wypłaty. I tak, to chyba oczywiste że każdy chciałby pracować jak najmniejszym wysiłkiem, to leży w ludzkiej naturze
  • Odpowiedz